Wpis z mikrobloga

Pytanie o #ps4 i #xboxone
Nie mam za bardzo pojęcia na temat konsol i różnic między nimi. Nie mam też komputera, który to uciągnie. Chciałbym pograć w Mudrunnera i Wiedźmina, po godzinkę dziennie po pracy. Która dla mnie będzie lepsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matiw91: przeznaczanie godzinki na Mudrunnera a tym bardziej na Wieśka to przestępstwo!
(°°
A serio, nawet się nie obejrzysz jak pół soboty zlatuje przed konsolą.
  • Odpowiedz
@Matiw91: a bedziesz chcial kupowac plytki czy nie i cz interesuja cie jakies eksluzywne gry od Sony? Bo jak nie to Xbox Series S do ogrania dwoch, trzech gier jest imho obecnie najlepsza opcja.
  • Odpowiedz
@Matiw91 Xbox zdecydowanie

O wiele wygodniejsza rozgrywka
Kontroler to główny atrybut, ale żałuję ze kupiłem psa mimo że fajne exclusivy ale czy ja wiem czy warto

Z tych exclusivov grałem tylko god of war, o ile to w ogóle exclusive xD
Pluje sobie w brodę że przepłaciłem te 5 stów. Bo mogłem mieć klocka
  • Odpowiedz
@skorpion666: Ze swojego punktu widzenia, jakbym miał grać od czasu do czasu to kupiłbym gamepassa na rok, co będzie pewnie gdzieś równowartością 2 gier i miał dostęp do całej biblioteki a nie tylko 2 pozycji. Ale jak ktoś woli mieć na półce 2 gry w wersji fizycznej i na stałe to też to całkowicie rozumiem.
  • Odpowiedz
@Matiw91: All digital albo X. Ta pierwsza bez napędu i trochę słabsza. Jeżeli masz zamiar grać sporadycznie to w zupełności wystarczy. Pamiętam,że w tamtym roku chyba właśnie była na black friday fajna promka i kosztowała jeśli mnie pamięć nie myli 370/390zł w MediaMarkt. Można w sumie poczekać chwilę i zobaczyć czy czegoś nie wrzucą w fajnej cenie. Teraz tak rzucając okiem na szybko po sklepach nie widzę nic w dobrej
  • Odpowiedz
@Matiw91: sam czaję się na Xboxa i jak nie masz jakiegoś dużego ciśnienia na granie już teraz to poczekałbym to czarnego piątku(27 listopada). Rok temu Xbox można było wyłapać nawet za 400 zł z oficjalnego sklepu Microsoftu.
  • Odpowiedz
@Fabren: Ok, dziękuję. Chyba gamepass to będzie to, chętnie popróbuję inne tytuły przy okazji. Na peppers widziałem jakieś opcje, gdzie wychodził faktycznie tanio.
@Kecq: bez pośpiechu. Jeśli znajdziesz coś ciekawego, dasz mi znać? Bardzo chętnie skorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: wiesz, ta godzina, to takie założenie, mam po prostu dużo innych spraw. Domyślam się jednak, że to stąpanie po cienkim lodzie, 15 lat temu tak spędzałem całe weekendy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz