Wpis z mikrobloga

Pomimo że jestem szczupły, to powinienem się więcej ruszać, czyli w zasadzie uprawiać może nie tyle sport, ale chociaż aktywność fizyczną. Myślę co ja mogę robić, bo ze sportowych rzeczy, które lubię to jedynie grać w piłkę, ale to można robić tylko w lato / wiosnę. Rok temu trochę biegałem, ale mi się to znudziło i straciłem motywację. Wiem natomiast, że po sporcie miałem znacznie więcej energii i mi się więcej chciało.

Teraz w zasadzie nawet jakbym chciał biegać, to trza w maseczce, jeszcze zaraz będzie narodowa kwarantanna, siłownie pozamykane (chociaż na siłkę mi się nie uśmiecha chodzić i tak). Co można robić, żeby po prostu uprawiać aktywność fizyczną dla zdrowia? Jakie Wy macie sposoby?

Jedna ciekawa rzecz mi przyszła do głowy, gdy oglądałem recenzję Quaza najnowszych google VR - tak jak on tam powiedział, zakłada je regularnie i gra niemal codziennie w Beat Saber, czy inne gry wymagające sporego ruchu i jest to dla niego tak jakby zamiennik sportu. Nie głupie, gier które wymagają dużego ruchu jest pewnie mnóstwo, a i znajdzie się też pewnie gra, która ma w nazwie sport (jak kiedyś te na Wii, czy Kinecta) i polega na ćwiczeniach. Połączyłbym w takim wypadku przyjemne z pożytecznym.

#sport #zdrowie #gry #ps4 #virtualreality #oculus #psvr
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JEST-SUPER: grając w Until you fall na PSVR po jednym-dwóch runnach (jakieś 40minut) jestem już mokry, grając na średnim poziomie, więc sprawdza się super jako aktywność fizyczna.