Wpis z mikrobloga

Czy komuś w ostatnim czasie udało wypowiedzieć umowę z McFIT? Pytam bo od kilku dni staram się wypowiedzieć umowę w trybie nadzwyczajnym (zmiana miejsca zamieszkania, najbliższy klub 250 km w jedną stronę) a oni robią problemy. Chcieli potwierdzenie miejsca zameldowania lub umowę najmu, rachunki za media (takich nie posiadam). Wysłałam im dowód osobisty z adresem zameldowania, stwierdzili, że to niewystarczające i nietożsame z miejscem zamieszkania. To zapytałam jaki dokument potrzebują. Ich stanowisko "Nie znamy dokładnej sytuacji naszych klubowiczów, stąd nie jesteśmy w stanie wskazać jaki rodzaj dokumentu powinien zostać przesłany."
To przesłałam im skan recepty od lekarza, która została wystawiona na dniach i na którym widnieje adres zamieszkania, a ich dalsza odpowiedź:
"Witaj, w nawiązaniu do poniższej wiadomości informujemy, że przesłany dokument nie potwierdza braku możliwości korzystania z naszych siłowni. Prosimy o przesłanie zaświadczenia od pracodawcy lub urzędu pracy.

Na podstawie wiarygodnego dokumentu będziemy mogli rozwiązać umowę w trybie nadzwyczajnym z dniem otrzymania dokumentu."

Ktoś, coś doradzi?

#mcfit #silownia
  • 4