Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to możliwe, że różowe potrafią po każdym kolejnym związku znaleźć ot tak nowego? Mam na facebook różowe, z którymi kiedyś zacząłem pisać, poznałem w szkole, w pracy itp. Jako singiel już dawno zorientowałem się, że są zajęte i w sumie nie ma co rozwijać znajomości czy na siłę zagadywać. Zawsze jednak powtarza się ten sam schemat co około 2 lata:
1) obczajam laskę, którą jestem zainteresowany lub którą już znam - zajęta. Wszystkie zdjęcia, posty i inne portale społecznościowe utwierdzają mnie, że jest to wielka miłość - wpatrzeni w siebie, wspólne zdjęcia z wakacji, itp. Nie ma co startować nawet bo widać, że poważny związek.
2) po dłuższym czasie może to rok/2/3 lata facebook pokazuje mi, że ta sama znajoma robi dokładnie to samo ale z nowym gościem - fota ze wspólnej kolacji, wspólny wyjazd, itp. Ta sama sytuacja utrzymuje się przez długi czas, więc nie jest to "chwilowy" chłopak. Przeglądając foty ciężko powiedzieć żeby nie byli zakochani bo wpatrzeni są jak w obrazek w siebie.

Jak to możliwe, że różowe tak łatwo kogoś znajdują do związku? Nie są one młode, bliżej im do 30-stki tak jak mi a mimo to ja nie mogę znaleźć ani wolnej, ani odpowiedniej. Jak to też możliwe, że z taką łatwością przychodzi im zakochać się na nowo kilka razy?

#zwiazki #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa5296b0860c8092cf4a01b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to możliwe, że różowe potrafią ...

źródło: comment_1604661947HX0U9tWphElsyBRAvhS07x.jpg

Pobierz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak to też możliwe, że z taką łatwością przychodzi im zakochać się na nowo kilka razy?

Przeczytaj sobie mirku "Psycholgia Miłości" Wojciszke to może zrozumiesz "zakochanie".

Poza tym, masz całe spektrum kobiet i patrzysz na te osoby poprzez pryzmat social mediów, co załamuje ten obraz.
Dodaj do tego fakt, że wiele kobiet nazwijmy to przeskakuje z kwiatka na kwiatek.
Jak to możliwe, że różowe potrafią po każdym kolejnym związku znaleźć ot tak nowego?


@AnonimoweMirkoWyznania: Proste, w trakcie trwania każdej relacji mają rezerwowego faceta. Wtedy po skończonym związku są w stanie następnego dnia rozpocząć nowy. Plus tego taki, że nie mają doła przy działaniu w ten sposób.
Nie twierdzę, że to pozytywne działanie czy negatywne, one po prostu tak operują...