Wpis z mikrobloga

pracuję w typowym obozie pracy. trzy tygodnie temu zachorowałem na koronawirusa. zrobiłem wymaz i miałem wynik pozytywny, wiadomość o tym od razu została przesłana do mojego miejsca pracy. cała moja zmiana została wysłana na kwarantannę, a dwie kolejne zmiany musiały pracować po 12h dziennie żeby nie było zaległości(tak wiem, kołchoz motzno). od kiedy tydzień temu wróciłem do pracy jestem traktowany jak trędowaty. z osoby która raczej była lubiana, a przynajmniej tolerowana ze względu na to, że nigdy nie byłem konfliktowy i każdemu chętnie pomagałem zmieniłem się w jakiegoś wroga numer jeden. część osób w ogóle nie mówi mi cześć, a druga część odpowiada mi takim tonem jakby robili mi łaskę, że się ze mną witają. zupełnie tak jakby to była moja wina, że mi się to trafiło. złapać to mogło dosłownie każdego z nich, ale padło na mnie. jest mi niesamowicie przykro z tego powodu. co zabawne żaden z nich nie powie mi prosto z mostu co mu leży na sercu i czym go tak bardzo skrzywdziłem tylko traktują mnie jak wyrzutka. ludzie potrafią być tak fałszywi, że masakra. nikomu źle nie życzę, ale na nich też przyjdzie pora patrząc na krzywą zachorowań. wtedy może zrozumieją moją sytuację. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #pracbaza #koronawirus #bekazpodludzi
  • 142
  • Odpowiedz
@problemat: jeżeli jesteś na poziomie takiego właśnie zawistnego robola który nie potrafi logicznie myśleć, a jego jedynym celem jest zawiść, to pewnie że byś tak robił. przez takich dzbanów ludzie boją się chodzić na kwarantannę i w polsce przyrost tego syfu jest ta drastyczny jak jest. ciekawe czy byłbyś tak wyszczekany jak to ty byś się znalazł po drugiej stroni tego ostrza, bardzo w to wątpię
  • Odpowiedz
@Mystoo: to i tak masz dobrze, u mnie znajdują się debile co nie mieli węchu i smaku, mimo to przychodzili do pracy jak gdyby nigdy nic i myśleli ze samo przejdzie, dopiero jak się pogorszyło to mówili... takim to dopiero się nie mówi cześć.
Olej Januszex i ludzi, głupi są i tyle
  • Odpowiedz
@Mystoo: Też byłem wysłany na test z pracy, bo kolegi rodziców to złapało i on dostał kwarantannę. Oprócz tego że śmiejemy się z niego, że próbował nas zabić traktujemy go tak samo jak wcześniej. Skoro pracujesz z idiotami to niestety tak to jest
  • Odpowiedz
@problemat: no to się mylisz. stwierdziłeś, że ty postąpiłbyś tak jak oni, więc to tobie poziomem bliżej do nich, dzbanie. natomiast z tego co ty piszesz wynika, że jesteś zwykłym, małym, sfrustrowanym, zawistnym robaczkiem. na tym kończę rozmowę z osobą która nie potrafi kierować się w myśleniu podstawową logiką(tak, o ciebie chodzi jakbyś nie zrozumiał), nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: zwykle robole
Ale z tym mogło paść na każdego to nie szarżuj, bo nie wiemy jak się zachowywałes i jakie środki ostrożności stosoewales żeby zmniejszyć szansę zarażenia. Może byłeś np. przeciwnikiem maseczek i ludzie to zapamiętali albo lazikes na imprezy w tłoku ludzi i ta informacja eż się rozeszła?
Albo tak jak pisałem zwykle robole co nawet jak zachorują to nie zgłoszą i o to zgłoszenie mają żal.
  • Odpowiedz
@Mystoo: tu nie chodzi o to, czy byłeś chory, czy nie (w sensie czy się mogą zarazić) tylko o to, że oni PRZEZ CIEBIE musieli pracować więcej za te same pieniądze. Przynajmniej zakładam, że taki przekaz poszedł od kierownictwa, a TY BYŁEŚ NA WOLNYM i leżałeś ch.. do góry, a ONI MUSIELI PRACOWAĆ WIĘCEJ PRZEZ CIEBIE.
XD
Ja miałem dokładnie to samo w kołchozie w którym pracowałem kiedyś.
Praca wśród ludzi,
  • Odpowiedz
@dominowiak: akurat oni będą mieli zapłacone za nadgodziny. tu bardziej chodzi o to, że takie zawistne złamasy muszą sobie znaleźć obiekt nienawiści żeby ich życie nabrało jakiegoś celu, akurat padło na mnie
  • Odpowiedz
że takie zawistne złamasy muszą sobie znaleźć obiekt nienawiści żeby ich życie nabrało jakiegoś celu


@Mystoo: typowe korpo jest typowe. Założę się, że większość tego typu gówna wypływa z kobiecej części załogi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz