Wpis z mikrobloga

Witam po raz kolejny. Przesluchalem ostatnio Hell House i Jestem legenda i szczególnie ten pierwszy mi się podobał. Co znajdę równie mrocznego i strasznego żeby mi włosy na jajkach się jeżyły? Dodam że Kilka opowiadań Lovecrafta lyknalem również i z typowo fantastyki chce się przerzucić na horror.
#ksiazki #horror
  • 16
@Rolnikt:

A co myślicie o Kingu?


Jeśli chodzi o współczesny horror, to raczej nie ma sobie równych. Na początek zobacz: To, Misery, Cmętarz zwieżąt, a później jak leci. Jakbyś jednak został przy fantastyce, to polecam Dallas 63 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wypok2 dzizas przesluchalem cmentarz zwieżąt caly i powiem Ci ze wynudziłem się. Ostatnie dwie godziny z 15 może coś się zaczęło dziać. W hell house trzymało w napięciu od początku do konca. Nie jestem zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rolnikt: No cóż, czyli reszta Kinga raczej też Ci nie podpasuje. Faktycznie ma dość wolny sposób prowadzenia narracji. Niektórym to się podoba, innym nie.
@Wypok2 no myślałem że ten legendarny King to w pytę będzie a tam 3/4 książki to jakas powieść obyczajowa czy tam dramat. Nie pod pasowało niestety ale dzięki mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡° )