Wpis z mikrobloga

  • 227
Kochani, wracam właśnie z Monako. Ciut biedniejszy, za to z nowym nabytkiem. ()

To Lamborghini Huracan, które jeszcze wczoraj należało do mojego dobrego przyjaciela. Niestety gościu wkopał się w jakieś przestępstwa gospodarcze, przez co jego żona wyprzedaje teraz całą jego kolekcje. W środowisku pasjonatów wieść szybko się niesie. Kiedy tylko dowiedziałem się o ofercie, natychmiast spakowałem kase, wsiadłem w X5 i ruszyłem w drogę. To egzemplarz mocno zcustomizowany i grzechem było go nie kupić. Matowy lakier, limitowane obręcze „Z Performance”, pakiet aero, klapy wydechu i cała masa innych dodatków, o których istnieniu niebawem się dowiem. Nie będę was dołował z samego rana, wiec nie powiem ile zapłaciłem - możecie to sobie sprawdzić na eurotaxie.

Za 4 godziny będę w Polsce. Jechałem całą noc. Zatrzymałem się trochę rozprostować nogi. Wypije kawę, zjem hotdoga i ruszam od razu do Poznania. Już nie mogę się doczekać kiedy wjade na tor. To jest V10 i ponad 600 koni, moje M4 to przy tym uber. Coraz bardziej przekonuje się do tych egzotyków. (ʘʘ)

#pokazauto #carboners #bmw #x5 #huracan #lamborghini #chwalesie #samochody #motoryzacja
daeun - Kochani, wracam właśnie z Monako. Ciut biedniejszy, za to z nowym nabytkiem. ...

źródło: comment_1604560236xGk1WmJv9M6DTHW61rJkSM.jpg

Pobierz
  • 51