Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Andy_Rosenbaum: z punktu prawa typ ma rację. Te dwa terminy w przepisach powinny być od siebie oddzielone. Poza tym definicja aborcji jest jasna i jest to termin medyczny.

Jeszcze tylko dodam, że w PL jest miesiąc na uznanie, bądź nie, dziecka. Nie wiem jak wygląda kwestia postępowania, gdy domniemany ojciec nie uznaje dziecka.
Ale może być tak, że przepisy już mamy na miejscu, wystarczy tylko je doprecyzować
@Andy_Rosenbaum: Przykład dobitnie pokazuje, że o zrównaniu wieku emerytalnego, parytetach w sądach rodzinnych, penalizacji alienacji rodzicielskiej, zrównaniu wyroków za takie same przestępstwa, usunięciu dyskryminujących dotacji typu darmowe prawo jazdy C+E z pełną kwalifikacją dla kobiet w imię "wyrównywania szans" itd. możemy sobie tylko pomarzyć, bo przeciw oprócz różowych będą jeszcze simpy, spermiarze i beciaki, liczące, że za ich poparcie dostaną tzipy. Nawet mi nie żal tych "mężczyzn"
@Morskipas: Istnieje, znajoma zrobiła tak sobie komplet uprawnień na ciężarówkę razem z kwalifikacją i ADR. Oczywiście nie jest to działanie stałe i trzeba się załapać na takie akcje. Ponadto na politechnice, gdzie studiowałem istniała akcja "kobiety na politechniki", gdzie było specjalnie stypendium, którego wymogiem formalnym przy ubieganiu się była płeć damska.
@Andy_Rosenbaum: #!$%@? to wgl. kopalnia rakcontentu. A te z tematami dotyczącymi seksu i związków to już wgl.
Przykładowe teksty z takich rakowisk pisane przez juleczki ? Ależ proszę:
-"Ocenianie kogoś po jego przeszłości seksualnej jest strasznie słabe, przecież to nic nie mówi o potencjale na dłuższy związek"-tłumaczenie z bluepillowego na polski - "Co z tego że obciągała oskarkom po 5 minutach znajomości, ty powinieneś się o nią starać i biegać z