Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki. Proszę się nie śmiać z pytania, bo jest ono wbrew pozorom 100% poważne a nie mam gdzie o to zapytać zwłaszcza w czasach COVID.

Czy zdarza wam się przy sraniu, i co intensywniejszym podcieraniu się co jakiś czas zostawiać małe czerwone ślady (domniemam, że od krwi) na papierze?

Dzisiaj czytałem trochę o zdrowiu i tak zacząłem się nad tym zastanawiać, jak przeczytałem o tzw. krwawieniach z żoładka i zastanawiam się, czy coś może być ze mną nie tak. Może jest też ktoś bardziej merytoryczny skłonny się wypowiedzieć w temacie?

Od dziecka mam bardzo szybką przemianę materii i dużo sram (średnio tyle razy w ciągu dnia ile razy jem, czyli 4-5 razy). Co za tym idzie, równie często się podcieram, a że jeśli chodzi o podcieranie się, to jestem perfekcjonistą (to jest - przy dłuższych posiedzeniach potrafię wykorzystać i 1/4 rolki by się dostatecznie podetrzeć). No i tak czasem wychodzi, że po podcieraniu się czasem zostawiam, jak domniemam, śladowe ilości krwi. Zazwyczaj wtedy towarzyszy temu odczucie bólu, tak jakbym coś przetarł w odbycie, kto kiedyś "przesadził" ten pewnie wie - więc domyślam się, że to pewnie tego kwestia, natomiast... kto wie?

Pytanie dla mnie niezręczne, tak czy owak zapytam - czy innym też się to zdarza, czy też może być coś ze mną nie tak?

Dzięki za feedback.

PS jak coś nie mam nadwagi (może lekką), choć moja dieta mogłaby być zdecydowanie lepsza.
#zdrowie #medycyna #jedzenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa2eeeb0860c8092cf49eff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7