Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pizza

Cześć, całkiem niedawno zacząłem się uczyć tworzyć gry mobilne i jestem na etapie soft-launchu więc grę w ramach nauki wypuściłem na #android i #ios

z tej okazji chciałbym od was uzyskać plus i feedback i co dalej w grze dorobić/poprawić i w jakim kierunku rozwijać.

W nagrodę dla robię z tej okazji #rozdajo #pizza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gierka to prosty zabijacz/wypełniacz czasu (najlepiej na kibelku), a w przyszłości z możliwością grania w rankingu globalnym.

Losowanie spośród plusujących - piątek o 18:00 #pizza idealna na początek weekendu :D
Pizza obojętnie skąd byle się dało opłacić online, tak do 50zł żeby można było zapchać brzuszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

linki:
android
ios

#gry #gamedev #android #ios #pizzaportal #pysznepl
Pobierz night851 - #rozdajo #pizza 

Cześć, całkiem niedawno zacząłem się uczyć tworzyć gry...
źródło: comment_1604513093yvE3svHxQg3H4RnYCFfibT.jpg
  • 34
@vg24_pl: właśnie zauważyłem że na niektórych wersjach androida ustawiła się domyślna, będzie naprawiona w aktualizacji w której dojdą nowe kawałki mapy i 5 kolejnych samochodów i chyba w booście zostanie prędkośc trochę zmienjszona
@night851: Na telefonach z notchem część elementów na górze ekranu jest niewidoczna.
Można dodać krótką informację na początku gry jak się steruje (jak samochód już rusza).
Popracował był nad kolizjami aby gra więcej "wybaczała". Np.
- wjeżdżając na otwartą studzienkę przegrywamy jeszcze zanim wjedziemy w dziurę.
- przegrywamy najeżdżając na przeszkodę tylnym zderzakiem.
Może fajnie by było dodać jakieś animacje? Np.
- lekki obrót samochodu przy zmianie pasa (w zależności w