Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen: masz ode mnie tak orientacyjnie: lodówka 2.5K, zmywarka 1.5K, piekarnik 1.5-2K, indukcja 1.5K, okap 1-4K, zalezy od designu głównie, mikro <1K, bateria 0.5K, zlew 0.5K, pralka 1.5K, toaleta +stelaż 1K. wanna 3K, umywalka 200zł, z szafką do 1K, bateria 200zł.
  • Odpowiedz
chcę zobaczyć zlew za 2000, który ma służyć tylko moczeniu naczyń które później wsadzisz do zmywarki xDD


@Iskaryota: blanco jednokomorowy z szynami i ociekaczem to 1.5k a dwukomorowy wyjdzie 2k lekko
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Ja 3 lata temu kupowałem pralko suszarkę (2 w 1) Siemensa za 2700zł, możesz przemyśleć, tylko przy wybieraniu modelu patrz na zużycie wody, bo są kolosalne różnice.
  • Odpowiedz
  • 1
@MaxVerstapen IMO lodówka najważniejsza. Za 2.5-3k masz sprzęt, który chłodzi równiutko w 1 czy 2°C i jedzenie będzie Ci trzymać dłużej. Dobrze też celować w większy zamrażalnik, bo większość lodówek ma marne 90l, a bez problemu można dostać 130.

Zmywarka za 2k to tak nawet z górką. Za 1.5k kupisz jakiegoś Hotpointa z metalowym wnętrzem i będzie super.

Piekarniki rozsądne chodzą w okolicy 1.5k zł z pyrolizą. Więcej płaci się za np. łamane drzwi.
  • Odpowiedz