Wpis z mikrobloga

Tura 12 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 11

Gwiezdna Flota : 225 pkt (215)
Kosmici: 175 pkt (175)

1.Gabinet Admirała - K Podbita
2.Kantyna Laser - GF Podbita
3.Huczsrajajami - GF Podbita
4.Redło w Dupie - GF Kontrolowana
5.Planeta wojny - K Podbita

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.

*

- Otyły Panie, Nasza Grande Strategia przynosi owoce. Tylko, że są to owoce jak mirabelki, twarde, kwaśne i małe… zgadza się, #!$%@?śmy… ale kto robi dobrze? Wygląda na to, że przemalowanie motokomando na czerwono nie sprawiło, że szybciej jeżdżą, ani że szybciej strzelają. Za to z jakiegoś powodu więcej palą na setkę… nikogo nie złapano za rękę, ale widziałem plamy po ropie na ubraniu #!$%@? Porożanina. Sancti Magistri… to moja wina… nie zasługuję już by ci służyć… składam wypowiedzenie.
- Luigi moi curvi piccolo. Przyznaj się… dostałeś konkurencyjną ofertę na orlenie!

*

- Jak idzie natarcie? - zapytał Tytus Bomba
- Nie idzie dobrze. Co prawda nie idzie też źle. Można powiedzieć, że idzie średnio. - odparł Sebek Bąk.
- To świetnie. Wkrótce Huczsrajajami będzie nasz, a wraz z nim. Fabryka keramzytu! Już czuję te zajebiste nowe pancerze.
- Ale panie generale, keramzyt to jest taki żwirek do kociej kuwety.
- Tempy #!$%@?, to jest kevlar. Keramzyt to najnowocześniejszy materiał ochronny, gdy tylko go zdobędziemy, zwyciężymy tą wojnę.
-Skoro tak, to dlaczego kosmici nie wygrywają, skoro fabryka keramzytu jest od długiego czasu w ich rękach?
...
- #!$%@?Ć!!!!

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do czwartku 5.11.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Pobierz Akumulat - Tura 12 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 11

Gwiezdna Flota :...
źródło: comment_1604490466wZIw0d4jMsWWTTFFx7fb5i.jpg
  • 3
Gwach'Qar

Genialni stratedzy Gwiezdnej Floty na podstawie starannie przygotowanych raportów założyli, że jeden Gwach'Qar wystarczy, by obronić Planetę Wojny. Niestety coś poszło nie tak i zmasowany atak kosmitów zmusił Kurvinoxa do zmiany planów. Ukrył się on w krzakach nieopodal pałacu z wyrzutnią rakiet Ziemia-Ogień-Wiatr-Woda-Serce-Kapitan Planeta. Plan był tak samo głupi jak sprytny. I może nawet udałoby się, gdyby nie te wścibskie protezy zębów, których blask był widoczny dla atakujących już z poziomu
Pobierz Jadugar - Gwach'Qar

Genialni stratedzy Gwiezdnej Floty na podstawie starannie przy...
źródło: comment_1604571696vdVbiN58PaQhhlUjmbax4z.jpg