Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że prawda jest to, że korespondencyjne sa jeszcze niepoliczone.

Tak czy inaczej widać olbrzymi wpływ szurstwa na całym świecie.

W amerykańskim internecie wyborcy "far-right" są niesmaowicie aktywni, chyba nawet bardziej niż polscy konfederaci. ogólnie wielkie korporacje zaczynają walczyć z ich bzdurami, ale to jak walka z wiatrakami. Na 1 zamknięty kanał na YT, powstaje kilka nowych, w sumie jest ich tysiące, w tym wiele wielomilionowych. Podobnie aktywni są na wszystkich socjal mediach. Bzdury jakie możecie się tam nasłuchać to juz w ogóle kosmos, jaszczury czy mówienie, że NWO ma polegać na eksterminacji białych i zastąpienie ich czarnymi to tam jest norma.

Generalnie debilne "informacje" mają wielokrotnie większą siłę przebicia bo są ciekawe i w dodatku dają wrażenie przeciętnemu amerykańskiemu debilowi, że wie więcej niż inni, że on jest tym "wtajemniczonym", który jest "ponad innymi", który np. wie, że wirus został sztucznie stworzony przez Chinczyków by zabić Amerykanów, a nie, że przeszedł z jakiegoś tam łuskowca czy nietoperza pokonując barierę międzygatunkową jak działo się to regularnie na przestrzeni ostatnich wieków. Debilokracja w praktyce.

W Poslce to samo. Ludzie, którzy są za tym by torturowac kobiety psychicznie i fizycznie każąc im rodzić dzieci, które zaraz potem umrą w męczarniach, nazywają przeciwników tego rozwiązania elementem "cywilizacji śmierci" i szeroko pojętego "zła". Podczas gdy jest odwrotnie.

#usa #wybory #polityka
  • 19
Tak czy inaczej widać olbrzymi wpływ szurstwa na całym świecie.


@Syn_Tracza: raczej świadomość ludzi, że głośno szczekające lewactwo, ze swoimi skajnymi pogladami i ze wsparciem gigantycznych koncernów to tylko mały procent ludności, tak jak ich dzięsiątki wymyślanych na kolanie mniejszości.
@marekseo: Serio? Link do randomowego kanału na YT gdzie przerobioną belkę może wrzucić każdy tak jak u ans przerabiają belki TVPIS?
Na prawdę nie znalazłeś ani jednego głupiego materiału na oficjalnej stronie? Aż mi się wierzyć nie chce. Przecież to lewacka telewizja i same głupoty podawają a tutaj taki inteligentny wykopek nie jest w stanie 1 podac.
@marekseo: No znalazłem to też. OK, głupi podpis, napisali, że młody i niedoświadczony pracownik. przyznali się do błędu. Jakby chcieli zmanipulowac przekaz to by nie pokazali płonących samochodów tylko spokojne mijsce.