Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie
Pobierz MarcinBachleda - Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tr...
źródło: comment_1604471706VF5RPoTLQ8ltg9ihCenPof.jpg
  • 39
@Holiday:

jak tam:

Pizzagate

Euroweek

Wszyscy pedofile już skazani?


1. Nigdy nie słyszałem
2. Nie wiem, ale może ktoś będzie miał taką wiedzę - zadaj pytanie w bardziej widoczny sposób niż głęboko ukryty komentarz na mirko, to może się dowiesz
3. Nie i ubolewam nad tym, uważam że trzeba nagłaśniać zamiast chować do szafy i np. Sekielscy robią świetną robotę w walce z przestępcami.
to złóż zawiadomienie na policje bo to co piszesz to przestępstwo


@alonso117: jakie przestępstwo? Ta lewacko-anarchistyczna bojówka jednak jest rozumna i nie złożyła zawiadomienia na policje o próbie "morderstwa". Bo za #!$%@? kocopołów w necie kary nie ma, ale za składanie fałszywych zeznań na policji - owszem
@Ekspert_od_niczego: To że Was to nie obchodzi nie znaczy, że ponad 1000 ludzi którzy dali plusika też to nie obchodzi. Trzeba nagłaśniać, że
@Ekspert_od_niczego: porównywanie polityki do geografii xD trzeba nagłaśniać to stale, nieprzerwanie żeby przypadkiem młodzież nie uwierzyła w te kłamstwa. Najlepiej całą tą błazenadę i wsadzić do pierdla, bo anarchistów #!$%@?ć prądem
@marv0oo Chłopie. Raz jeszcze. Nikogo więcej się nie przekona tym spamem. Wszyscy rozsądni, w tym wypadku zdecydowana większość, ma ich już gdzieś, a reszty nie przekonasz i tyle. I na jakiej podstawie chcesz ich wsadzić do pierdlu xD. Margot można za zniszczenie mienia, ale resztę?