Wpis z mikrobloga

Mam mega nadzieję że tym razem redzi nie #!$%@? kaszany z npctami i zrobili więcej niż 4 modele bo we wiedźminie 3 to lipa mega że poza głównymi postaciami z głównego wątku reszta jest #!$%@? byle jak byle było. Tak samo było w arcanii gdzie były 3 mordy dla każdej plcii i z tego zrobili całą grę i co chwilę było się zastanawiać czy już z tym kimś gadałeś czy nie. #cyberpunk2077 #wiedzmin #gry
  • 9
@Gymski: Mnie też to denerwowalo, albo głosy ciagle te same. Raz słyszę dziada ze wsi, potem czarodzieja (z tą samą twarzą w dodatku xD) i nie czuć klimatu gry, tej niepowtarzalności. Zamiast tego czuję że Redzi poszli na łatwiznę. Czasem wolalbym żeby zrobili więcej postaci różnorodnych niż zadań pobocznych z których nic nie wynika i są nudne.
@Intellectually_superior nie rzuca się to tak w oczy. Ja rozumiem że to nie może być jak w skyrimie gdzie każdy noc jest generowany proceduralne przez program i #!$%@? ale już nawet w Falloucie jest to lepiej zrobione mimo ogromu npctow
@GrafikaUltraHaDe: Głosy to chyba sporo większe wyzwanie, no i dobry aktor może go zmieniać, że ciężko będzie poznać. Można się też pomylić. Mi np. zdawało się, ze głos pod Guślarza i Hjorta (doradca Udalryka) - w sumie dosyć podobne postacie - podkłada ta sama osoba, a tak nie jest.

@Gymski: Co do twarzy, a nawet całych modeli to faktycznie szału nie ma. Nie chce mi się szukać po formacie, ale