Wpis z mikrobloga

Zawsze jak sobie myślę, jakim trzeba być kretynem, żeby - tak jak w Polsce - głosować na władze podnoszącą podatki, przypominam sobie, że Joe Biden oficjalnie zadeklarował cofnięcie podatkowych reform Trumpa i przekazanie funduszu z nich na socjal i podwyższenie płacy minimalnej xD Chociaż u nich to nawet gorzej, bo w Polsce można powiedzieć, że "rząd oszukał i obiecywał obniżenie", a tam już w kampanii wiadomo, jak #!$%@?ą politykę będzie prowadził prezydent i ludzie idą i na niego głosują xDD A potem "chlip, chlip, ale jak to Ameryka nie jest największą potęgą gospodarczą?". Ha tfu! Czekam aż PiS zbuduje sobie legitymizacje kolejnych durnych podatków na "decyzji naszego największego partnera".
#amerykawybiera2020 #polityka #trump #biden #usa #bekazsocjalistow
  • 10
@Praemislia: Ja bym z chęcią zagłosował na partie która zwiekszyła by podatek dochodowy i zrobiła by reformę ZUS-u by osoby lepiej zarabiające płaciły go więcej. PiS obniżył podatki więc powinien być ulubieńcem prawicy nie?
@llllllll: Obniżka pit do 17% podwyższenie kosztów pracy, pit 0 dla osob do 26 r.z. w latach 2005 2007 zliikwidowali 40 proc pit. Co prawda to co wprowadzil i podwyzszyl to glownie oplaty. Czesc podwyzek akcyz i podatkow wynika ze wzrostu placy minimalnej i sredniej pensji.
Zawsze jak sobie myślę, jakim trzeba być kretynem, żeby - tak jak w Polsce - głosować na władze podnoszącą podatki, przypominam sobie, że Joe Biden oficjalnie zadeklarował cofnięcie podatkowych reform Trumpa i przekazanie funduszu z nich na socjal i podwyższenie płacy minimalnej xD


@Praemislia:

Zarabiaj 50k dolców rocznie.
JESTEŚ KRETYNEM bo głosujesz na kogoś kto chce podnieść podatki zarabiającym >400k rocznie a w zamian finansować infrastrukturę, z której będziesz korzystał.