Wpis z mikrobloga

@Pedroo: :

ale wiesz, że strajk jest formą demokratycznego sprzeciwu XD co to za #!$%@?ę z logiki robisz xD


Mogą i głosować i protestować, więc jakiej demokracji im brakuje?
@lumpex200: Ja tylko Ci odpowiedziałam, że demokracja nie działa tylko przy wyborach. Nigdzie tam nie napisałam, że ja chce jakiegoś lewicowego rządu. Rząd musi być co jakiś czas sprawdzany, protesty są jedną z form patrzenia rządzącym na ręce. Tak wygląda zdrowa demokracja. A to jaki kto chce rząd, to inna kwestia, w której się nie wypowiedziałam.
@Pedroo: ale ten transparent sugeruje że teraz nie ma demokracji i to już wg uznania czy taki zarzut to forma demokratycznego sprzeciwu czy wyjście przed szereg. coś jak pisowskie okrzyki 'zdrajcy' robili to to znaczy, że można ale ogólnie dla budowania demokracji nie powinni.
teraz już wszyscy chcą obalenia tego faszystowskiego pseudo rządu. Cierpliwości.


@Mjakson84: Obalenie rządu w Polsce: - zakłada się nową partię typu: Wolność i nowoczesność, przenosi się starych kumpli do nowej partii, Kaczyński już się źle kojarzy więc da mu się emeryturkę 50tys i niech siedzi cicho. Polacy uradowani, że coś zmienili.
@lab_rat: w demokratycznym kraju masz trojpodzial wladzy, niezawislosc sadow i wopne media
*znajdz roznice
Dlatego mi bardzie podoba sie #!$%@? tych "julek" bo nawet kaczynski sie obsral nie wierzac,ze nadchodzi nowe pokolenie