Wpis z mikrobloga

Idę sobie dzisiaj do żabki po hotdoga i spotkałem w sklepie dziewczynę z mojej klasy z gimnazjum w której się wszyscy podkochiwali.

Ja do niej łamiącym się głosem "cześć" na co ona nie odpowiedziała. Myślałem, że mnie nie słyszy więc powtórzyłem a ona znowu nie odpowiedziała. Kasjerka prychła a koleżanka zabrała tylko szybko kupione rzeczy i szybko wyszła ze sklepu ()
#przegryw #rozowepaski #p0lka
Plotyn - Idę sobie dzisiaj do żabki po hotdoga i spotkałem w sklepie dziewczynę z moj...

źródło: comment_1604333245LXk0BDKHS0twgeEcJ6dGNA.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Plotyn: To ja mam inaczej - jedna z najładniejszych dziewczyn z mojej klasy z gimbazy (lat temu naście to było) pracuje w biedzie, w której robię zakupy. Nie dość, że odpowiada cześć, to zawsze sobie chwilę pogaworzymy. :)
  • Odpowiedz
@Plotyn: A uderzałeś do niej w gimbazie? Nie? No właśnie i teraz dziewczyna ma żal. Myślisz, że głupim przywitaniem załatwisz sprawę. Następnym razem gdy ją zobaczysz zaproponuj ruchanie
  • Odpowiedz
@Plotyn: raz szedłem z kolegą z technikum i laska mi nie odpowiedziała cześć mimo, że się na mnie gapiła i powiedziałem, że jest #!$%@?ą szmatą co musiała usłyszeć, bo powiedziałem typowo przeszła obok. Od tego czasu sama mówiła mi cześć. Nie wiem jak to się stało, bo to nie było we śnie
  • Odpowiedz