Wpis z mikrobloga

@StaryUkradlMiJablko: dysk to tam kij bo wezme z lapka 2,5 SATA SSD. To juz wole dolozyc do wiekszej ilosci RAM oraz lepszego CPU/GPU. Ja to ogolnie bardziej w lapkach siedze z czego sie korzystalo z #onlive czy #geforcenow jak cos nie ciagnie. Bardziej wiesz co zalezy mi na rozmiarach bo w sumie tak XBSX rozmiarowo mi pasuje bo teraz i tak nagrywarki to sie uzywa zewnetrzne czy tez raczej stacjonarka uzywa
@sharkando: nie no tak ale im wieksza rozdzielczosc tym czcionka mniejsza (o dociazeniu podzespolow nie wspomne bo musza dac lepszej jakosci tekstury itd) a 2 wole sobie z 2 metrow na zestawie beprzewodowym zagrac zamiast siedziec przy biurku. Kolejna rzecz to zalezy od ekranu a wiele malych TV 19-32 cale to jednak jeszcze HD a nie full HD, ktore procz HDMI maja jeszcze starsze porty do podlaczenia poprzedniej generacji sprzetow. W
tylko że trzeba dać przynajmniej 5k za rozsądny PC do grania


@sharkando: Tyle, że każdy inaczej zdefiniuje rozsądny. Dla przykładu kompa z GTX 1660S można złożyć za 2,7-3k i wystarczy to, żeby grać we wszystkie gry. Nie na ultra w 60 fps i nie bardzo w rozdziałce większej niż 1080p (przy czym w wyższych gra niewielki odsetek graczy), ale jednak.
@sharkando: OP akurat myśli o samej budzie. Mało kto buduje PC zupełnie od zera, nie mając niczego. Ale w razie czego jakiś 24-calowy monitor za 600 zł i w 3,3k można się zmieścić.