Wpis z mikrobloga

osobom niepełnosprawną


@TiffanyRay: Pisze się "osobą niepełnosprawną" nieuku . Już cię kilka razy odsyłaliśmy do słownika "kulturalny ćwierć-inteligencie" za dwa harnasie (twój poziom jest zbyt niski, żebyś pisał komukolwiek trollu o kulturze, czy inteligencji). Ponadto dostałeś gamoniu tyle dowodów na tacy, że Kobrzysko to szmaciura zaniedbująca dziecko, przy którym pali i przeklina (a jarała też w ciąży), która "romansuje na boku" itd, że dalszym ignoranctwem, udawaniem "uwielbienia wobec Gosi", tylko potwierdzasz
@Czopelka-golubiew: a ty weź #!$%@? i nie wtrącaj się kuźwa. Jesteś śmieciem który nic nie potrafi rozumiesz? O straaaszne napisałam osobom no tragedia. Chcialabym mieć takie problemy jak ty. Każdy może się pomylić np jak pisze szybko. TRAGEDIA
@TiffanyRay: A coś merytorycznego dla odmiany napiszesz, poza wulgarnymi wyzwiskami i unikaniem odpowiedzi? :-) (pamiętaj, że nie jesteś w rodzinnym domu, więc bluzganie rynsztokowe zostaw dla tatusia trollu. Nie zakrzyczysz rzeczywistości). Skoro niby nie jesteś trollem, to np. napisz nam jak łączysz fakt, że Tłusta Korba pali i przeklina przy dziecku (a jarała też w ciąży), kłamała z Uszatkiem, "romansuje na boku" itd, ze swoim "ala uwielbieniem wobec Gosi, Cudownej i
@Czopelka-golubiew: potrafię. To bardzo proste. To było dawno temu i Gosia i Mateusz mieli bardzo dużo hejterów i nie dziwię się że mieli już dość i odwalali różne rzeczy........a filmików jak pije w ciąży itd nie widzialam. Jak juz mowilam nie jestem trollem i nie mam discorda. Ja jestem największą fanką Gosi!
@TiffanyRay: Zauważ, że pisaliśmy z tobą normalnie, dopóki nie zaczęłaś ubliżać. Tylko ty uparcie wypierasz rzeczywistość :-) Dlaczego? Przecież Kobra chciała zdradzać Uszatka i wysyłała "sprośne fotki" i filmiki jak masuje obwisłe, mało apetyczne "walory" kolesiowi w lutym. W lutym! :-) Więc jakie "dawno temu"?? Nagrania na których słychać Amelkę i bluzgi Gośki linkowali ci ludzie nawet na FB Uszatego Mitomana. Striptize Uszatka też. Skąd ta chęć wypierania prawdy? Skąd
@TiffanyRay: Linki do reddita i discorda z nagraniami dostawałaś pod swoimi komentarzami na FB. W dziale "recenzje" na FB uszatka wisiały z tydzień. "Mateuszowi ukradli telefon"?? :-))) Ty serio wierzysz w to co piszesz? A jak Ci wkleję tutaj całe wątki rozmów Uszatka z dziewczyną na fejsie, która te filmiki i rozmowy (również głosowe) z Uszatym opublikowała - to nadal będziesz pisać takie naiwne farmazony? :-) Jeśli nie masz konta na