Wpis z mikrobloga

@Madoxxx: Nie tylko. Od rządu, tego czy poprzednich, otrzymałem 0, mimo, że co 3 miechy wpłacam im na niezliczoną liczbę bombelków, górników i emerytur. Nie popieram strajku odkąd doszły tam skrajne lewicowe organizacje ze swoimi postulatami. Rządu też nie popieram i miałem nadzieję we wrześniu że ogłoszą nowe wybory. Ba jestem jednym z jego głównych wrogów dla tego rządu, z którego cały czas wyciska się hajs. Ale nie jestem na tyle
@kab_anos: wydaje mi się, że w tym momencie sugerowanie się tymi "postulatami" jest złym pomysłem. Po pierwsze są one nierealne, po drugie lepiej iść i po prostu wyrazić swój sprzeciw. Czy to w związku z wyrokiem TK, czy działaniami pandemicznymi, czy tym codziennym ruchaniu nas w dupę. Możesz iść na protest i nie popierać samozwańczych liderów. Nikt tego nie sprawdza.
@Promilus: To nie społeczeństwo dał im darmową edukacje, tylko ich rodzice płacący podatki xD

No ale na to się składa cała pracująca część społeczeństwa więc to nie aż taki fikołek. Aczkolwiek "darmowa" to ona nie jest drugi fikołek polega na tym że to nie społeczeństwo ma #!$%@?ć a obecna partia rządząca. Mam nadzieję że pomogłem :)