Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
@ElLama: Jak idę bez dziewczyny do marketu to czasami się gonię z ochroną xD Wchodzę do sklepu i z daleka go widzę. Pękaty, łysy, spocony, ubrany w swój nie prany od trzech dni uniform. Patrzę mu w oczy, zwalniam i nagle przyspieszam, niby speszony. Aha, zawsze ręce w kieszeniach bluzy, oczywiście z kapturem! Juz widzę, że na radyjku leci komenda "Daj go na kamery!". Wchodzę do pierwszej alejki, odwracam się i
  • Odpowiedz
@ElLama: Raz jak sobie na studia wracałem z domu to czekając na pociąg poszedłem do biedry kupić sobie coś do picia, wychodząc z monsterkiem w ręku zaczepił mnie ochroniarz czy aby nic nie zawinąłem w torbie. Odpowiedziałem, że "nie, nie, mogę pokazać nawet jak trzeba" i #!$%@? dobrze, że nie chciał tam zajrzeć, bo dopiero wychodząc przypomniałem sobie, że mam tam żarcie z biedry ale kupione wcześniej i gdzie indziej XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ElLama: kilka dni temu znajomemu warszawiakowi dałem w prezencie 30 wiejskich jaj (dostaję za free od sąsiadów) i nie wyrabiam z przeróbką ¯\_(ツ)_/¯. Jako, że nie chciałem za jajka żadnych pieniędzy znajomy poszedł do sklepu i wcisnął mi na siłę jakieś fajne piwo kraftowe. Wziąłem je i włożyłem do kieszeni kurtki. Tak z tym piwem chodziłem, aż o nim zapomniałem i przypomniałem sobie o piwie wieczorem stojąc w kolejce do kasy
  • Odpowiedz
@ElLama: Mnie to tak stresuje, że czasami nakręcam się jeszcze bardziej: a co jeśli ktoś mi coś wrzucił do torebki/kieszeni, bo chce mnie wrobić? Ale ja mam jakieś traumy z dzieciństwa po tym jak ktoś mnie niesprawiedliwie oskarżył i siedziałam w jakiejś kanciapie w kerfie przez 15 min XD
  • Odpowiedz