Wpis z mikrobloga

Mirki, usuneli mozliwosc zamowienia rzeczy z aliexpress do paczkomatu? Pytam bo nie widze takiej mozliwosci, a kiedys normalnie zamawialem


@nerfipro174: nie każdy przedmiot/nie każdy sprzedawca to ma dostępne. Samo "aliexpress standard shipping" nie wystarcza. Niestety - nie dowiesz się póki nie próbujesz kupić-zapłacić i dopiero pojawia się wybór self-pickup/standard delivery. Nawet nie próbuję zrozumieć, bo np u jednego sprzedawcy mam 2 różne przedmioty - bardzo podobne malutkim rozmiarem, identyczne wagą, identyczne
Ja najpierw miałem opcje #paczkomat #inpost ale domyślnie był wybrany taki daleko ode mnie, wybierałem ten co mam bliżej, opłacałem i wszystko niby było ok ale te zamówienia były potem anulowane, niby zły adres choć adres paczkomatu był ok.
Ostatnio zauważyłem że opcja paczkomatu pojawia mi się na ułamek sekundy, po czym przeglądarka jakby się laguje/odświeża i już paczkomatu nie mam. Może faktycznie jest jakaś blokada? #aliexpress
A tak w ogóle to
@ConanLibrarian: Okazalo sie, ze tylko na tamten adres nie moge nie wiem czemu. Dodalem nowy jakis losowy adres Warszawski i normalnie mogę wybrać paczkomat na podkarpaciu, ale jak podaje adres tego samego miasta co paczkomatu to nie moge ( ͡° ͜ʖ ͡°)