Wpis z mikrobloga

@Gaku745:

wrogość wobec feminizmu

Jestem wrogi niektórym aktualnym poglądom feministycznym, które zaprzeczają sprawiedliwości na rzecz pseudo równości

... i socjalizmu

Socjalizm zawiódł, pełen kapitalizm zawiódł, uznawanie tego jako jedyne możliwości automatycznie oznacza osobę w moich oczach jako bota i osobę, która jeżeli zobaczy kilka rzeczy dobrych w czymś ignoruje wady tej rzeczy

marksizmu i kulturalnemu marksizmowi

Kulturalny marksizm brzmi jak marksizm kulturowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°), ale
A serio Antifa to takie sebki jak dresy i kibole. Jedni sobie wycierają gęby ojczyzną drudzy antyfaszyzmem ¯_(ツ)_/¯


@Riczard: no szczerze to jakoś nie słyszałem, żeby #!$%@? przypadkowych ludzi w bramie za brak fajki, za spojrzenie, albo za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie widzę również ich masowych bazgrołów na murach i budynkach. Podobnie nie słychać jakoś o ich przestępczej działalności. Itp. itd...
Nie, to nie są
Kulturalny marksizm brzmi jak marksizm kulturowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@KwasSiarkowy4: Tak bo pisałem z angielskiego, tam jest "cultural marxism" i przepisałem za bardzo dosłownie xD.

Z informacji jakich posiadam wiem, że robią to wszystkie strony, przykład "nieustający patriarchalizm" czy też rasizm


@KwasSiarkowy4: Tylko że to nie jest konflikt mający na celu "zwalczenie" na zawszę jednej strony i ustawieniu jej "na swoim miejscu", a uzyskanie równych
@Gaku745: Z jednej strony mimo że nie popieram poglądów "antyfaszystów" jak to opisałem, czyli ludzi walczących z "faszyzmem" co można by było odebrać jako bycie faszystą jednocześnie nie wiesz czy można by mnie było nazwać faszystą, ale moje poglądy dotyczące patriotyzmu, religii, aborcji i kapitalizmu (również opisane) mogłyby zostać odebrane jakie poglądy antifiarza przez prawą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) człowiek zagadka
@crimson_fckr: No dobra, spieranie się o definicję to zupełnie co innego, ale to dalej nie zmienia faktu że nie istnieje dowód na to że Churchill wypowiedział te słowa. A jeśli taki posiadasz - proszę o zaprezentowanie, albo o zamilknięcie. Czekam.