Wpis z mikrobloga

Moja opinia po 8h gry w #watchdogslegion

Grafika calkiem w porzadku, tylko budynki znajdujace sie daleko wygladaja jak kartony. Boli troche tez taki szarawy klimat i malo interesujacych miejsc. Gameplay praktycznie to samo co w #watchdogs2 a nawet wydaje mi sie ze troche okrojony. Misje odbijania dzielnic londynu powtarzalne do bólu. Znajdźki w tej części to głównie punkty umiejetnosci ktore zdobywa sie w podobny sposob czyli albo wlatujesz dronem na budynek, albo wchodzisz na piechote po powaleniu kilku ochroniarzy, lub odpalasz pająkobota i wchodzisz wentami. Misje główne również są podobne, czyli #!$%@?, wejdź, znajdź itp itd. Ogólnie myślałem że gra mnie porwie bardziej i że przejde ją do premiery najnowszego #assassinscreed ale raczej zajmie mi to dłużej, bo monotonność gry sprawia że gram 2-3 godziny dziennie późnym wieczorem.

Ocena takie słabe 6/10
#watchdogs #ubisoft #gry #pcmasterrace
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnusmithu: Wywala. A najgorsze, że po jednym crashu straciłem postęp z misji i kilku aktywności pobocznych. Gra fajna, ale właściwie od WD2 jedynym postępem jest system wielu bohaterów, reszta to to samo lub gorzej. Co nie znaczy, że gra mi się gorzej niż w świetnego WD2.
@Poopiesh: Pewny jesteś co do tych stałych 60fps? Ja gram na i7 9700k i GTX 1080 (karta wydajnościowo bardzo podobna do RTX 2060) i gdy się chodzi postacią to trzyma ponad 60fps (nawet przez większość czasu dużo więcej) ale wystarczy, że jedziesz po mieście i od razu dropy gwarantowane przez większość czasu do 45 - 55 fps, a czasami nawet mniej. Nawet wg tego testu na RTX 2060 nie ma co
@Poopiesh: No w zamkniętych lokacjach się zgadzam, ale chodzi właśnie konkretnie jak jedziesz po mieście. I to chyba nie tylko do 55 ale często są dużo większe szczególnie w tych głównych fragmentach miasta.
@Poopiesh: Dodatkowo ogólnie gra ma problemy z trzymaniem stałych klatek (jakiekolwiek by one nie były). Więc jeśli nie masz sprzętu, który jest w stanie wygenerować klatki z dużym zapasem to nie ma mowy o komfortowym graniu bez dropów. Przyjemniejsze jest już granie w stałych 40 fpsach niż 80 dropiących co minutę do 55. Optymalizacja gier ubi to gówno.
@yeradd: @Poopiesh: @johnusmithu: Ok właśnie mi się odechciało grać, dobrze, że nic za to gówno nie zapłaciłem. Gra ma ogromny problem z autosave i cloud save. Właśnie straciłem jakieś 5 godzin postępu, zresztą forum ubi i reddit pełny jest ludzi opisujących taki problem.