Wpis z mikrobloga

@QBA__: modliłem się za Ciebie. Kamień z serca, najważniejsze, że zyjesz. Dziękuję za poświęcenie, ojczyzna Ci tego nie zapomni. Szacun
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@QBA__: bardzo dobrze. Sam jestem z nad morza wiec raduje mnie ze dzielny prawilniak strzeże gorskich krain przed wstretnym lewactwem. Piateczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gamling: Miras zajrzyj tam czasem na Westerplatte czy lewactwo nie naciera tym statkiem aborcyjnym jak Niemcy w '39
  • Odpowiedz
@QBA__: Ja się zamierzałem na wejście na Giewont w stylu bieszczadzkim, ale chyba na początek lepszym pomysłem będzie solowy atak na Gubałówkę bez wspomagania herbatą w termosie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@metalfacee: może za tydzień o ile pogoda będzie OK i mnie covid nie walnie(w małopolskim jest srogo. Już kilkadziesiąt znajomych osób miało. Spora część nawet do sanepidu nie dzwoni tylko w domu jak grypę przechodzi. Dziwię się że sam jeszcze nie byłem chory, albo przeszedłem bezobjawowo). Mieszkam 100km od Zakopanego i w sumie to mało gdzie w górach byłem. Chyba czas trochę nadrobić

@stefanrys: Mirku nie przeszarżuj. W
  • Odpowiedz
@QBA__: twój komentarz jest o mnie. też małopolska, 120km do Zakopanego, z covidem, ale już wychodzę i za tydzień lecę w góry, żeby głowa w końcu odpoczęła. do zoba na szlaku!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StrongSilentType: no kiedyś trzeba będzie spisać wspomnienia. Ogółem zauważyłem pewną prawidłowość:
- Aby zdobyć szczyt musisz iść w kierunku "pod górę", aby zejść podążaj w kierunku przeciwnym.
Zapamiętaj mirku tę mądrość życiową którą przekazałem Ci w tym wpisie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StrongSilentType: obczaiłem właśnie co to jest. To takie pół Giewontu. Zrób 7 obozów na znak tego ile dni Pan Bóg świat tworzył. Nie ma co ryzykować i podchodzić zbyt raptownie. Rozważ też czy nie wybrać się latem bo jesienne podejście może być trudniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz