Wpis z mikrobloga

@nosze_ortalion: Tu masz rację, jeśli dla kogoś jedyną próbą zdyskredytowania kogoś jest zarzucenie drugiej osobie wagę, pryszcza na czole samemu ukrywając swoją twarz jest to żenujące i świadczy jedynie o byciu debilem.
Atencjuszka czy nie, przynajmniej coś robi a nie jak hejterzy którzy siedzą w domu całe dnie i tylko spamują jacy to lewacy są źli a prawacy idealni.
  • Odpowiedz
Nie mogłem zaplusowac Twojego wpisu @nosze_ortalion
Hannahalla: Pewnie zostanę zwyzywamy od cuckcoldow czy innych bialorycerzy ale mam to w #!$%@? bo najmniej mnie interesuje zdanie internetowych przegrywow.
Tak czy siak chcialem ci tylko napisać, żebyś tez miala w dupie te wszystkie pisowskie scierwa które z braku argumentów i szarych komórek zamiast merytoryczna rozmowa #!$%@? się do wyglądu i rysują karykatury.
To już jest najniższa forma zrozpaczonej walki kiedy „wielka inteligencja wykopu” stara
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: tak jak napisalem wczesniej mam w #!$%@? zdanie internetowych przegrywow wiec nie bede sie przejmowal moderacja. byc moze ktoregos mda zabolalo serduszko z podowu nazwania go przegrywem albo smutno mu, ze nie ma trzycyfrowego iq xD
pozostaje tylko wspolczuc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz