Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strean: @taktoto: @ConanLibrarian: tylko że jak tam pojadę, to sam będę musiał mieć kwarantannę? Wtedy to słabo, bo zaraz pogrzeb a być, więc nic nie załatwię. No chyba, że zgłoszę to, że widziałem się z chorym dopiero po pogrzebie
tylko że jak tam pojadę, to sam będę musiał mieć kwarantannę?


@becvvv: Ile masz lat? Bo jeśli więcej niż 8, to to dla ciebie przecież oczywiste, że tak.

Wtedy to słabo


Masz siedem lat?
Przecież o to pytałeś - o wejście w kwarantannę, by być z dziewczyną, która na niej właśnie jest.

Ba! Napisałeś:

Ważniejsze jest dla mnie, żeby tam teraz z nią być.

No to o co chodzi, skoro to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ConanLibrarian:

tylko że jak tam pojadę, to sam będę musiał mieć kwarantannę?

@becvvv: Ile masz lat? Bo jeśli więcej niż 8, to to dla ciebie przecież oczywiste, że tak.

Właśnie na infolinii mi powiedzieli, że jeśli tam (do dziewczyny) pojadę, to powinienem powiadomić sanepid, że miałem kontakt z osobą zarażoną, ale nie ma przepisów, które mnie do tego zmuszają. To jest więc w mojej woli (co i tak bym zrobił)
@becvvv: Hmm teraz jest tak ze domownicy osoby pozytywnej - na kwarantannie nie maja kwarantanny ... w tym tyg to wprowadzili. Ale info zasłyszane - nie daje 100% pewności
tylko że jak tam pojadę, to sam będę musiał mieć kwarantannę?


@becvvv: Ile masz lat? 6?
SKoro chcesz dołączyć do osób w kwarantannie, to czego się spodziewasz?
Że do nich nie dołączysz?

JAK?!
;>
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ConanLibrarian: tak jak napisałem - mógłbym tam iść mieszkać na 3 dni, wrócić, i tym samym nie złamać żadnego przepisu. Na kwarantannę też bym nie musiał iść.