Wpis z mikrobloga

@g0blacK: ta różnica, że nikt mi nie karze chodzić w kurtce w zimę. Znam ludzi, którzy w największe mrozy chodzą na krótki rękaw i co? I nic. Każdy wbija w to #!$%@?. Słaba analogia. Próbuj dalej.
  • Odpowiedz
@KanonJerzy ooo tak ty jestes najbardziej oswiecony. Szur z niskim wyksztalceniem ktory od 7 miesiecy gada te same foliarskie bzdury. Widac glupi to sie nawet na wlasych bledach nie uczy.
  • Odpowiedz
@why1sthat: gdzie ja jestem oświecony? Co ty dopowiadasz do prawdy? Za mocno sytuacja wjechała na słabą psychikę, że teraz zarzucasz coś randomom z Internetu? 'Weź się tato' cytując klasyka...
  • Odpowiedz
@KanonJerzy no ewidetnie uwazasz sie za oswieconego. Podwazasz badania ludzi madrzejszych niz cala wioska na ktorej mieszkasz, fakty i decyzje ludzi wyksztalconych w kierunku potrzebnym zeby rozumiec co trzeba robic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KanonJerzy: ta różnica, że jak nie ubierzesz kurtki to tylko Tobie jest zimno, a nie ludziom w otoczeniu. Już #!$%@?ąc od analogii to nie rozumiem o co to wielkie halo, maseczki to sprawdzony i potwierdzony środek bezpieczeństwa, ludzie muszą przestać patrzeć na to z perspektywy "rząd mi każe", a bardziej jako "ochroni to innych"
  • Odpowiedz
@krolik1337: dokładnie. W szpitalu i w warunkach sterylnych jak najbardziej - potwierdzam. A nie jak ktoś nosi tę samą od marca to powodzenia. Poza tym to niezły koszt tak zmieniać maskę co 20 minut. Rządź zadbał o dofinansowanie czy mam się martwić? Fajnie, że się martwisz 'o innych', ale tak to nie działa. Tak Ci wtłoczyli bo tak masz myśleć.

Analogia: 'stare baby głosowały na PiS nie dbając o mnie więc
  • Odpowiedz