Wpis z mikrobloga

@loman_alchemik sama reakcja(nie agresywna) wyprowadzenia ludzi ze świątyni, którzy posiadają broń białą byłby dowodem poszlakowym w sprawie karnej. Dowodem byłoby posiadanie noża. Filmik tutaj byłby dość decydujący o winie dwóch Julek. Poczytaj sobie o dowodach poszlakowych i co taki film mógłby zmienić w sprawie. Potem dopiero praw swoje kocopoły. Teraz uciekam, bo na jednego umysłowego dzieciaka z lewicy mam określony czas i siły. Trzymaj się :)
  • Odpowiedz
Jak często chodzisz z nozem do kościoła jeśli w ogóle chodzisz? Jak często chodzisz z nozem do sklepu?


@gdyzgasnieswiatlo:
Nigdy, bo rozumiem, że nóż obróciłby się przeciwko mnie, gdybym trafił na kogoś sprawniejszego.
Poza tym za dnia czuję się bezpiecznie, więc nie potrzebuję broni.
Gorzej, gdy chadzam po nocach w bardziej szemranych okolicach. Wtedy czuję, że przydałoby mi się coś na
  • Odpowiedz
Czy doszło do naruszenia nietykalności tej osoby czy nie?


@Kuklak: Doszło. Tyle, że to nie jest jakieś nadprawo. Równie dobrze w przypadku policji mógłbyś mówić, że przecież nie mogą jej dotknąć, żeby nie naruszyć nietykalności. Policja ma swoje uprawnienia, które są nadrzędne, z kolei właściciel ma prawo decydowania kto może przebywać w jego nieruchomości, prawo do miru domowego i kilku innych rzeczy. To co było w tym przypadku nadrzędne to
  • Odpowiedz
@loman_alchemik ehh dobra na sam koniec podam Ci już łopatologiczny przykład. 10 osób wynosi z przystanku dwie osoby. Nie ma nagrania kto był agresywny, ale na dostępnych później nagraniach jest widoczna agresja i broń biała od tych dwóch osób. Dowodem poszlakowym będzie to, że jednak to te dwie osoby były agresywne i szukały zaczepki, co widać na dowodzie materiałowym w postaci filmiku z wydarzeń później. Jak wiesz nie ma w prawie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarszczZUkraincow: @Kuklak: to jest przeszkadzanie w obrzędach religijnych. Jakoś sobie nie wyobrażam żeby wbijać do np. świątyń buddyjskich. I mieli prawo ją wyprowadzić.
Zresztą potem się dziwicie, że parafianie korzystają z każdej pomocy, w tym troglodytów, skoro atakujecie kościoły.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuklak: @Kuklak: z tego co słyszałem to po prostu ją znieśli. Przypominam, że tłum rzucał w nich butelkami. XD Wolność wyznania i prawo do obrzędów religijnych to podstawa tolerancyjnego społeczeństwa. I wiem, że KK jest na celowniku, sami sobie nagrabili, ale ja sobie nie życzę, żeby np. ktoś mi przeszkadzał się modlić albo komuś innemu praktykować jego religię. Jak nie aborcja to coś innego zaraz się znajdzie. Religie
  • Odpowiedz
@piupiulaserem: Nic mi nie wiadomo o rzucanych butelkach. Bąkiewicz ze swoimi troglodytami okradł staruszkę i zniósł ją ze schodów. Inna kobieta trafiła do szpitala. Skoro kościół otwarcie zaangażował się w politykę i popieranie obecnego rządu, to niech się nie dziwi, że protesty antyrządowe są również antykościelne. Wypowiedzi Jędraszewskiego też nie pomogły.

ale ja sobie nie życzę, żeby np. ktoś mi przeszkadzał się modlić albo komuś innemu praktykować jego religię

A
Kuklak - @piupiulaserem: Nic mi nie wiadomo o rzucanych butelkach. Bąkiewicz ze swoim...

źródło: comment_16042223481UsMh3Q7dMI5QpiWpfHmpT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuklak: i ja także jestem przeciwny religii w szkołach, co ciekawe, podobnie jak gros tardycjonalistów w KK.

Z butelek nawet się Śmiszek cieszył, że hehe bab i ciot się bojom narodowcy.

I KK światopoglądu katolickiego nie narzuca. Chcesz to idziesz do kościoła, nie chcesz to nie. A że Naród wybrał katolickich polityków to już inna sprawa. Przecież oni postulatów nie ukrywali nigdy. Naród tak zagłosował. Głupio zrobił, to fakt, ale
p.....m - @Kuklak: i ja także jestem przeciwny religii w szkołach, co ciekawe, podobn...

źródło: comment_1604223949iVDeXSsbfHQfXnjhUSp7bx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz