Wpis z mikrobloga

No i co szanowni koledzy, użytnicy i fanoni ?

I gdzie teraz są ci wszyscy spece od DPSów z potwierdzonymi informacjami że Krzysie wyląuje w DPS ? Powtarzaliście jak katarynka DPS DPS DPS i co ? I gówno. Mity z gimbo-grupek jakoś nie sprawdziły się ?
Jak ja i kilku normalnych użytników tłumaczyliśmy że to bajki niektórze spece dalej #!$%@? jak potłuczeni o DPS. Był tu nawet jakiś idiota co wymyślał że pracuje w szpitalu tym co knur leży i ma 100% pewne i fo że lekarze załatwiają DPS. I co mitomanie ? Masz swój DPS na szkolnej 17 z naćpanym majorem.

I gdzie ci spece co myśleli że w szpitalu tak super wyleczą Krzysia ? Jak sie tłumaczyło że polski szpital to nie ten z serialu "szpital" to nie nieprawda. I co ? Dostaliście chłopa chudszego o połowę z #!$%@? odleżynami. Wiecie co oznaczają odleżyny ? Pewnie nie. Więc wyjaśnie - oznaczają że Krzyśka personel miał w sposób systematyczny totalnie w dupie. Odleżyny nie robią się w dzień ani dwa. Gdyby był autentyczny rehabilitant który by zrobił coś więcej niż zaprowadził do sracza to by tego nie było czegoś takiego. Jak mówiłem że opiekę w szpitalu to ma na papierze to nie nieprawda to. To teraz zobaczyliście jak wygląda opieka w polsce w szpitalu dla kogoś kogo nikt nie odwiedza. Szok i niedowierzanie co nie?

#kononowicz
  • 35
@RudaBrona: jacek to kretyn i debil. #!$%@? cieć parkingowy nie odróżnia zapewnie udaru od wylewu.

Z Krzyśkiem na dobrą sprawę ciągle nie było wiadomo co jest i wersje się zmieniały notorycznie.

Z udarem to cóż - kolejny sukces polskiej służby zdrowia. Pogotowie zabrało i sobie poczekał parę godzin zapewne zanim ktoś się zainteresował w szpitalu.
@Terkownik666 Żeby zaistniała możliwość skierowania do DPS osoba która ma tam trafić musi mieć jakieś comiesięczne dochody(najczęściej jest renta lub emerytura) z których pobierają opłatę za pobyt. U Knura wiadomo jak z pieniędzmi jest. Trochę go podleczyli byle by żył i puścili do domu, w czasach koronawirusa nikt go nie będzie pół roku trzymał w szpitalu(chyba tylko dłuższy pobyt jakoś by mu pomógł), swoje dorzuciła też centrala z Bielska która zapewniła szpital
@Witch22: o czym ty piszesz, chyba nie znasz realiów, jak to państwo funkcjonuje, a dwa że przy Kononowym lenistwie żadnego leczenia i rehabilitacji nie będzie, chyba że znowu wyląduje w szpitalu.
To nie jest tak że mopr powie dobra zabieramy Konona do dpsu, a sobie bierzemy w zamian domek drewniany i załatwione jednym pstryknięciem. To tak nie działa. Zresztą Konon nigdy na takie coś nie wyrazi zgody, a siłą nikt go
@Terkownik666: Też już tu pisałem że część osób tu się wypowiadających w ogóle nie wie jak to państwo funkcjonuje, za to wypisują to co instytucje powinny według nich zrobić. To takie myślenie życzeniowe, nie chcę mi się każdemu z osobna prostować tych bzdur co się tu czasem czyta.
Jakby tak to wszystko funkcjonowało jak tu niektórzy by chcieli to by była anarchia, albo już by tego państwa nie było:)