Wpis z mikrobloga

@Ksieciunio-: był jakiś wywiad z osobą sprzedającą chryzantemy. To tak nie działa, nie da sie i juz. One były specjalnie hodowane na ten weekend, w taki wtorek już będzie po wszystkim, wszystko zwiędnie i tyle.
  • Odpowiedz
@blackfriday: No czego nie rozumiesz? To, że Pani na cmentarzu Cię zapewni, że "Panie, to może stać na grobie cały miesiąc i będzie tak pięknie wyglądało!", nie oznacza z automatu, że tak będzie. Wyciągają te kwiaty ze specjalnych szklarni, gdzie mają idealne warunki, więc jak je zostawisz na zimnym dworze to sobie nie poradzą i zwiędną. To tak jak zioła z marketu - kupujesz idealną kolendrę, która w domu wytrzymuje
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: może to się dzieje że Sasin jeszcze dzień wcześniej zapewniał ludzi, że cmentarzy nie zamykają, a tu nagle Morawiecki wychodzi w piątek o #!$%@? 15 i głosi, że jednak zamykają. Ludzie pokupowali na handel znicze, chryzantemy i co mają z tym zrobić? Toż to są utopione pieniądze. Do tego te gadanie: przecież ludzie we wtorek pójdą, #!$%@? prawda od poniedziałku to już ludzie pracują więc jak znajdą czas to
  • Odpowiedz
@blackfriday: Ja mam to samo zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wierzę, że ci ludzie zarabiają w jeden dzień na pół roku utrzymania rodziny. Jako dodatkowa kasa na życie ok, kasa na wakacje - ok, ale nikt mi nie powie, że to pieniądze na chleb.
  • Odpowiedz
@janabanana: > był jakiś wywiad z osobą sprzedającą chryzantemy. To tak nie działa, nie da sie i juz. One były specjalnie hodowane na ten weekend, w taki wtorek już będzie po wszystkim, wszystko zwiędnie i tyle.

To serio czy ironizujesz? Bo jeżeli to prawda to mocne jaja, że te wielkie kule chryzantem co to ludzie kupują po kilkadziesiąt złotych za sztukę zwiędną po paru dniach xD
  • Odpowiedz
@tootomek: na tym dniu zarabiasz nie trochę więcej a tyle że zarobki pozwolą Ci na 2-3 miesiące życia - jeśli jest was kilku i w różnych miejscach i w dużym mieście.
  • Odpowiedz
Według mnie kto dokładnie śledził skale zachorowań, mógł przewidzieć ze tak właśnie będzie. Pinokio mógł wcześniej trochę powiedzieć i tyle
  • Odpowiedz
@sha128: Przykre, że skutki tego, że pod rządami PiS-u mamy państwo z dykty, są straty i rozpacz tylu ludzi, którzy stali się zakładnikami woli rządzących.
  • Odpowiedz