Wpis z mikrobloga

rozumiem troche kobiete bo w mojej rodzinie jedna osoba tez prowadzi mały biznes, na tym dniu mogli troche wiecej zarobić niż zwykle więc pewnie pieniadze na czynsz, zus mogli przeznaczyć właśnie na kupno wiekszej ilości zniczy, chryzantem. A jaśnie rządzący poprostu postanowił zamknąć cmentarze i wali ich to czy ktoś sobie poradzi po takiej decyzji, bo pewnie nie bedzie łatwiej tylko gorzej... nienawidze tego rządu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@sha128: ja wiem, że niepopularna opinia i szczerze współczuję tym ludziom, ale zastanawia mnie czemu się ludzie aż tak nie oburzają na zamknięcie np. siłowni. Gastronomia to może jeszcze sobie jakoś poradzi z dowozami, ale zamknięte siłownie powodują, że ludzie po prostu zostali bez pracy z dnia na dzień i oburzenie było na zamknięcie siłowni ale raczej na fakt że nie można iść poćwiczyć a nie na to że ludzie tracą
czemu się ludzie aż tak nie oburzają na zamknięcie np. siłowni.


@Daurita: bo siłownie były warunkowo otwarte, a sprzedawcy chryzantem na święto zmarłych pracowali cały rok żeby tego jednego dnia zarobić na przeżycie kolejnego roku. Przecież chryzantem nie wsadzą do szafy żeby sprzedać za rok, więc cała robota zniknie.

Pomysł ile rocznie zarabiasz i teraz pomyśl że cały kolejny rok pracujesz bez wypłaty.