Wpis z mikrobloga

@janeeyrie: Dokładnie, a jeszcze u nas w kraju uważa się to za NORMALNE. A pewnie Sam Wiecie Kto odpoczywa żeby znów w towarzystwie swej ochrony odwiedzić cmentarz, znów jako wyjątek i jednostka przecież wybitna...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biesy: Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie PiS, chronić ustnowiony na kolanie bałagan prawny, strzec bezpieczeństwa Kaczyńskiego i jego popleczników, nawet z narażeniem życia.
  • Odpowiedz
@biesy: akurat gadka, że policja nie interweniowała w czasie największej zadymy to bujda, byłem na de gaulla gdy zaczęła się naparzanka, po trzech minutach wjechały białe kaski a nacjozwierzaczki uciekły w zaułki Foksalu, Smolnej i pawilonów. Policja po prostu trzymała się z boku, bo przecież nie szła w tłumie, a jak dostali sygnał to dość mocno wpakowali się w środek całej akcji i samą obecnością rozgonili bydło.
  • Odpowiedz
@TroskliwyDziad: wstyd to pisać takie rzeczy, ale plusiki pewnie podniosły Ci ego. Tysiące policjantów odwaliło kawał dobrej roboty, interweniowało do kibiców i biegło tam gdzie była zadyma. A tu taka łajza z piwnicy będzie pisała "ja tfu"... Wstydziłbyś się
  • Odpowiedz