Wpis z mikrobloga

@Piekny_Krolewicz: Gadałem z Robem w DMach na twitterze tydzień temu. Pytałem o to czy kupować, jakie zmiany w wersji 2021 itp. To przyznał mi się że też już kupił ale nikomu nie powiedział i żebym użył jego refa. Wszedłem przez jego link, wybrałem "Model 3" i złożyłem zamówienie. Obaj dostaliśmy 1500km na Superchargery a on jeszcze jeden bilet na comiesięczne losowanie modelu Y i cokwartalne losowanie Roadstera.
@kutafonixor: 293k. W
  • Odpowiedz
@Piekny_Krolewicz: To prawda. W trójce nigdy nie były. Czasami są a czasami nie w S i X. Zależy którą nogą Elon wstanie. I tak, chodzi o ładowanie. W Niemczech są najdroższe, także tam będę najpierw jeździł i poznawał autko, żeby przycebulić.
  • Odpowiedz
@milosz0010: Śmigasz sobie Teslą po Polsce? Jak wrażenia? Mam kilka obaw:
1. Zaparkuję u kogoś pod blokiem np. w takim Gorzowie Wielkopolskim i mi przerysują kluczem
2. Autonomiczna zmiana pasa czy zjazd z A4 na A2 nie zadziała bo prawo zbyt restrykcyjne
Masz FSD? Gdzie parkujesz?
  • Odpowiedz
@milosz0010: Jakbym wiedział to bym użył. Ale nie martw się, nic nie przepadło, bo i tak mi nie wyszło xD I poszło zamówienie bez refa.
Jest podgląd z apki, czy dopiero na MCU lub na kompie z pendrive?
W Polsce już FSD startuje ze świateł bez auta poprzedzającego, zmienia pasy samo i potrafi zrobić z rampy do rampy na autostradach/Skach?
Sprawdzam Twoje filmiki
  • Odpowiedz
Anuluj i zamawiaj raz jeszcze :D

https://www.tesla.com/pl_PL/model3/design?referral=matthias59511

Na razie podgląd tylko z auta. Niestety, ale ciągle coś poprawiają.

FSD zatrzymuje się samo i informuje o zmianie na zielone. Sam jeszcze nie rusza.
Na Autostradzie robi prawie wszystko sam, ale regulacje prawne wymagają potwierdzenia kierunkowskazem, a sam czas rozpoczęcia manewru musi trwac nie dłużej niż 5s - co jest mega słabe w EU ;(
  • Odpowiedz