Wpis z mikrobloga

Sypialnia rodziców z łazienką i garderobą.

Waszym zdaniem lepiej jest z sypialni mieć osobne wejście do łazienki i garderoby ( B ) czy lepiej odgrodzić łazienkę dla większej intymności i zrobić przejście przez garderobę? (A) Proszę o opinie. Komentarze mile widziane :)

#budowadomu #budujzwykopem #projektowanie #budownictwo
1Lupa - Sypialnia rodziców z łazienką i garderobą. 

Waszym zdaniem lepiej jest z s...

źródło: comment_1604073957M0rNf014Cg9NIHhwmmKtTk.jpg

Pobierz

Jak połączyć sypialnie z łazienką i garderobą

  • Tak jak na rys A 25.5% (12)
  • Tak jak na rys B 74.5% (35)

Oddanych głosów: 47

  • 18
  • Odpowiedz
@1Lupa łazienka połączona z sypialnią nie brzmi dobrze. W łazience bywa wilgotno i zapachy bywają różne. Poza tym kwestia intymności przy korzystaniu z toalety również jest ważna. Z tych dwóch opcji lepsza będzie A. Nie bez powodu łazienki w rozkładzie domu lub mieszkania najczęściej są w ustronnym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomkowz: w czym to rysujesz? Bardzo fajna koncepcja

@Skoncentrowany: @viruzzet: @murarz13: @Mirekzkolega:
Tak się Panowie jeszcze zastanawiam... bo przy wentylacji mechanicznej można zrobić szczelne drzwi sypialni z nawiewem i wyciąg w łazience. Wtedy koncepcja A wygrywa.

Teraz pytanie czy częściej się sra jak ktoś śpi czy częściej się sra jak partnerka się będzie przebierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1Lupa: Sketch na Maka. W każdym programie co możesz kształty rysować i masz warstwy i grupy to narysujesz takie coś.

Żeby nie było podcięcia to musiałbyś jednocześnie zrobić nawiew i wywiew w łazience jak i nawiew i wywiew w sypialni. Wtedy mogłoby to zdać egzamin tak mi się wydaje.

U nas nikt nie chodzi na dwójeczkę w nocy, chyba, że schorowany na jakiegoś wirusa i przymusowo, ale wtedy można zrozumieć. A
  • Odpowiedz
@tomkowz: rzeczywiście ta funkcja jest najważniejsza. A sam nawiew w sypialni i wywiew w lazience nie wystarczby przu ukladzie a? Leci wtedy powietrze przez garderobę
  • Odpowiedz
@1Lupa fizjologicznie sranie najczęściej jest z rana, więc wtedy kobieta może zarówno spać, jak i przebierać się. Zwróć też uwagę na mycie łazienki, choćby wc, srodkami chemicznymi czy używanie dezodorantów lub mocnych perfum - to wszystko trafiałoby do sypialni lub garderoby. Nawet dobry wywiew i szczelne drzwi coś wpuszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może zapytaj swoją kobietę, jaka opcja dla niej będzie lepsza?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1Lupa: Ani A i ani B. Zrób tak, że łazienkę z garderobą zamień miejscami. Garderobę zrób w L- ke bez drzwi i z wejściem do łazienki z garderoby a nie z sypialni
  • Odpowiedz
@arbuz77: coś mi dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele. Jak byś to widział, że ta garderoba na początku bez ściany? Bo nie wiem jak zmieścić to krótsze L, żeby zaczynało się w sypialni. Ale pomysł rzeczywiście najlepszy. Mógłbyś to tam na paincie szkicnąć?
  • Odpowiedz