Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Czy jest tu może jakiś szczęśliwy posiadacz hondy civic x generacji w wersji hatchback i jest mi w stanie powiedzieć jakie tam są rozmiary kół i opon a najlepiej jaki ma zestaw zimowy? W aso chcą 6k za koła więc muszę coś sam wybrać a kompletnie się na tym nie znam, od czytania forum hondy nie staję się mądrzejszy (,)
  • 13
@Adass: Pogoglowałem i chyba powinno być tak: rozstaw śrub 5x114.3 mm, otwór centrujący 64.1 mm. ET dla felg 16 i 17 cali będzie takie samo czyli ET45, choć ET50 też powinno być OK. ET powinno być wybite po wewnętrznej stronie felgi, otwór centrujący i rozstaw śrub można zmierzyć (instrukcje w internecie), więc mając już koła na samochodzie możesz kupić takie same. Średnicę i szerokość felgi masz też w instrukcji.
@rysiekMR: Dzięki właśnie tez widziałem te parametry na forum civic ale zastanawiam się czy one muszą byc dokladnie takie xD bo wiele ludzi zaklada tam fele z innym rozstawem śrub i innym et...swoja droga na oponeo nie da sie nawet wprowadzic takich wymiarów idealnie jak podales xD to jest jakis ciezki temat