Wpis z mikrobloga

Świat się kończy.
Dziś wracając do domu, wyszedł do mnie taki typowy janusz po 50 z wąsem - w jednej ręce żubr, w drugiej kanapka z paprykarzem - myślę no fajnie, pewnie będzie chciał drobne, albo szluga, albo opowie historię życia.
Ave Jaro! - Krzyknął janusz i podniósł rękę do góry.
Ave kto? - Pytam.
No Redaktor - odpowiada janusz, Jarosław Andrzejewski! Skrypt szkolnej, filantrop, podróżnik, kucharz, smakosz piwa i redaktor szkolnej, on jest bardzo popularny, o zobacz pan!
Tutaj wyciąga jakieś starego smarthphona i próbuje wejść w yt żeby coś pokazać, oczywiście nie trafia więc mu pomagam.
O, to filmik z dziś, widziałem go już 4 razy! Tutaj robi kiełbaskę na ognisku - fajnie nie?
- Tak, bardzo - odparłem z przekąsem - widać że nie ma z kim pogadać to mi się go żal zrobiło, normalnie bym poszedł.
- Taki znany a ma tylko po kilka tysięcy wyświetleń filmików, same łapki w dół i 90% komentarzy które z niego szydzą? - Zapytałem.

Tutaj janusz dostał turbo #!$%@?, twarz zrobiła mu się czerwona, od razu wyzerował resztkę piwa i przegryzł kanapką.

- Po prostu mu zazdrościsz bo zarabia po 15 tysięcy tygodniowo z lajtów i ma skuter! Jesteś hejterem Jareczka, jak śmiesz!

Widać że to jakiś zjeb więc mówie dobra spoko ziomek, niech ci będzie - kątem oka widziałem jak chwile potem wchodził na wypok - i krzyczał "KURRŁA PRZEZ CIEBIE NIE ZDĄŻE WRZUCIĆ FILMIKU NA CZAS NA TAG GNOJU JEDEN"
Nie jestem pewien ale w rogu widziałem @piSSowiec39 - jak jeszcze odchodziłem to janusz krzyczał
"AVE JAAARO! AVE JAROOO!"
Uważajcie bo to jacyś sekciarze.
#kononowicz #patostreamy
Skatedog - Świat się kończy.
Dziś wracając do domu, wyszedł do mnie taki typowy janu...

źródło: comment_16039914647zGjzKk28i6KSoUNivSXXh.jpg

Pobierz
  • 3