Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje porady w sprawie Samsunga Galaxy S10 z one ui 2.5.

Wam też bateria w spoczynku tak ucieka?
Zastosowałem się już do wszystkich porad jakie znalazłem w necie i nadal wciąga baterie, tak jak na screenie.

Wcześniej miałem p30 z baterią 3600mah i w spoczynku był stabilny jak skała. Przez noc schodziło 1% baterii, w S10 na początku 15%, a po ogarnięciu śmieci i usług max 6%.
Najgorzej jest jak podłącze słuchawki bt, bateria zjeżdża w oczach.

I tak, w p30 po całym dniu mojego użytkowania zostawało 60-70% baterii i było 3h sot, po 2 dniach było około 6h sot.
S10 ledwo wytrzymuje do wieczora na średnim oszczędzaniu energii xD

Da się tego exynosa jakoś ogarnąć? Custom Kernel? Cokolwiek.

#smartfon #s10 #galaxys10 #bekazsamsunga #wymienilstryjeksiekierkenakijek #it #android #oneui
openordie - Mirki, potrzebuje porady w sprawie Samsunga Galaxy S10 z one ui 2.5.

Wam...

źródło: comment_1603990660OxZgroeLZTapIanYDVTnmp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@open_or_die nie nie próbowałem ale jeśli mam być szczery to wątpię żeby to coś zmieniło...tak już chyba ten telefon ma :/ a szkoda bo to jedyne czego w nim nie lubie
  • Odpowiedz
  • 0
@czuczer dobrze że nie miałeś p30, po za wyświetlaczem S10 w niczym nie jest lepszy. Ale fakt, bateria najbardziej irytuje. Mój drugi Samsung i drugi raz to samo, z s6 było tak samo. @Izanagi013 sprawdzałem z bt, nadal zjada baterie. Jutro w robocie włączę tryb samolotowy żeby wykluczyć wszystkie łączności.
  • Odpowiedz
@open_or_die no pewnie to jest, że leży dobrze w dłoni. Zdjęć za dużo nie robię. YT nie oglądam. Więc wiesz...nie mam wielkich wymagań :) nie zacina się i to jest najważniejsze. Pracowo mam a40 i niby ładny ale taki Outlook i Skype to idzie się zastrzelić jak to działa..inna sprawa że na S10 outlooka nie używam więc nie wiem..
  • Odpowiedz
@open_or_die w P30 tak nie było gdy miałeś tak słaby zasięg? Potem ludzie kupują ajfony po takich nieprzyjemnych przygodach z Samsungami i nagle są oczarowani lepszą baterią. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sorry ze nic nie pomogłem, ale musiałem napisać ten wysryw.
  • Odpowiedz
  • 0
@srodaczwartek w p30 cały czas miałem dual sima z aktuwnym LTE , a w robocie nie mam w ogóle zasięgu i bateria stabilnie. W S10 musiałem polską kartę wyłączyć bo bateria nie starczała do 16 xd

I masz rację, drugi mój Samsung z exynosem i jest porażka. Dobrze że kupiłem go za 250chf więc mogę śmiało go sprzedać z zyskiem bo wygląda jak nowy i ma gwarancję.
  • Odpowiedz