Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabele. Nadszedł czas na kolejne OSTRE #rozdajo W tym rozdaniu do wygrania sosy o smaku Mango (z dodatkiem suszonych pomidorów oraz imbiru) oraz Gruszka/Ananas. Ostatnie rozdajo zostało bardzo miło przyjęte. Wielu Mirków postanowiło również spróbować moich sosów, wasze opinie dały mi ogromnego kopa i dzięki temu powstał kolejny wspomniany wcześniej sos o smaku Mango z dodatkiem suszonych pomidorów oraz imbiru. Losowanie za pomocą #mirkolos w dniu 05.11 o godzinie 18:00

Jeśli są chętni do spróbowania moich produkcji, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Obecnie na stanie smaki:
- Mango (z dodatkiem susz. pomidorów oraz imbirem)
- Gruszka/Ananas
- BBQ
- Brzoskwinia


Z racji dużego zainteresowania, kto pierwszy ten lepszy.
Sosy w cenie 12,5 zł - 100 ml (słoiki 200 ml)

Sosy tworzę bez dodatku konserwantów oraz ulepszaczy. Tylko naturalne składniki, większość z nich zostało wyhodowanych w przydomowym ogródku.

#chillizercy #chillihead #ostrezarcie #ostresosy #gotowanie #kulinaria #chili #chilijem #chillicontent #sos #sosostry #papryka
Pobierz el3m - Czołem Mirki i Mirabele. Nadszedł czas na kolejne OSTRE #rozdajo W tym rozdani...
źródło: comment_1603990399wgDCjU6lgv5YaJvzOyDHS7.jpg
  • 41
@el3m: Mam pytanko: jeśli w przyszłości NIE chciałbym być wołany przez Ciebie (w innym przypadku niż wygranie rozdajo) to muszę nie próbować swoich sił w losowaniu
?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@el3m: dzięki że wołasz. Właśnie przyszedł mi pozytywny wynik covid więc cała rodzina siedzimy na kwadracie do 18-go.