Wpis z mikrobloga

Generalnie to mam bekę z Lempertowej i skrajnej lewicy bo oni uznali że wszyscy ludzie wyszli protestować na ulice żeby walczyć o ich postulaty przywilejów dla kobiet. A prawda jest taka że 95% protestujacych to pełne spektrum poglądow, którzy mają w dupie darmową antykoncepcję i mityczne piekło kobiet, tylko po prostu mają dość PiSu.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #protest #konfederacja #pieklomezczyzn
M.....k - Generalnie to mam bekę z Lempertowej i skrajnej lewicy bo oni uznali że wsz...

źródło: comment_160397781152DV8CChDCCgkGBCfl5oDZ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Z drugiej strony patrzę na to tak samo - jedna Majka sobie krzyczy na twitterze, a drugi Mirek na wykopie (tu nie mam na myśli stricte Ciebie, bo wydajesz się patrzeć na problem szerzej). I zamiast skupić się nad jakimś sensownym rozwiązaniem i wspierać się to robię wojenkę czy lepiej mówić o kobietach czy o mężczyznach.

(inna sprawa, że babki jakoś lepiej się organizują jak widać, a przegrywy mają o
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Bo większość, to jest antypotworkowców, a nie aborcjonistów, ale to za trudne dla lewaka do pojęcia... ewentualnie jak zwykle lewicowe środowiska uważają zwykłych ludzi za debili, którzy pójdą za nimi jak barany
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: yhym, bo zdanie jednej laski na TT to definitywne stanowisko calego strajku. Pewnie dlatego wczoraj caly SK w #krakow namawial do wsparcia protestu gastro, a potem razem poszlismy ****. #!$%@? jaki ty jestes przenikliwy
  • Odpowiedz
tylko po prostu mają dość PiSu.


@Mr_kolek: Widzę, że ty tak samo jak lempartówna masz urojenia, ci ludzie wyszli protestować, bo chcą z powrotem takiej samej możliwości skrobania jak była tydzień temu.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek:

protesty są po wyroku trybunału który ogranicza dostęp do aborcji

ludzie wychodzą bezpośrednio po wyroku na ulice, mają hasła związane z wyrokiem etc, wszystko nazywane strajkiem kobiet i czarnym protestem


wykopek be like

hehe głupie baby one myślą że to o nie chodzi a to o #!$%@? pisu chodzi a nie o ich prawa


Jak nie chodzi o ten zakaz big brainie to dlaczego ludzie masowo nie wychodzili na ulice
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Bo po prostu się przelało, 8 gwiazdek funkcjonowało przynajmniej od wyborów prezydenckich a zresztą już teraz są sygnaly o odcinaniu się protestujących od strajku kobiet
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Magicznie się przelało po wyroku, tak było nie zmyślam. Po niczym innym się nie przelało a tutaj się przelało.

zresztą już teraz są sygnaly o odcinaniu się protestujących od strajku kobiet


twoje imaginacje w głowie to nie są 'sygnały'
  • Odpowiedz
@Jestembogaty oczywiście od razu należy popaść w skrajność i #!$%@?ć coś o rezydencjach. Nawet mi się nie chce dyskutować... Nie pasuje Ci to #!$%@? z przed monitora, zrób własny protest, a najlepiej to może kup sobie bezludną wyspę, popłyń tam i wal codziennie konia do pocztówki z Korwinem i panem jezuskiem.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Kiedyś myślałem, że to wyolbrzymiony humor, aż jedna kobieta przegrała ze mną logiczną dyskusję i próbowała mnie oskarżyć o molestowanie. One na prawdę tak mają.

Dzisiaj zresztą też dyskutowałem o aborcji, same statystyki i dane historyczne.
W odpowiedzi dostałem historię życia,
Co się jej nie podoba,
czysta propagande i na koniec:

Napisz i czepiaj się Kaczora i sędziów którzy podjeli ta decyzje a ode mnie się odczep psychopato! Spadaj z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgagulec: ja np. byłem wczoraj na proteście i o ile zgadzam się z tym że wyrok TK to jakiś żart, właściwie to opowiadam się za aborcją na życzenia do jakiegoś tam ustalonego tygodnia, to nie jest to napewno jedyny powód dla którego tam byłem. Całokształt rządów, propaganda w TVP, która każdego dnia zdaje się przekraczać kolejne granicę, sytuacja w służbie zdrowia, wymieniać możnaby długo.
A czemu nie protestowałem wcześniej? Bo po
  • Odpowiedz