Wpis z mikrobloga

- Bądź Rafałem K., który od kilku dobrych lat pokazuje totalne upodlenie oraz patologie.
- Uwieczniaj to wszystko w Internecie.
- Wyrzeknij sie rodziny na rzecz patologicznych streamów.
- Miej patologicznych kumpli, z którymi dobrowolnie przebywasz.
- Traf kilka razy do szpitala pod wpływem silnej dawki alkoholu i narkotyków.
- Po wyjściu ze szpitala nadal bierz narkotyki.
- Ku^wij się na serwisach erotycznych i to niejednokrotnie.
- Bądź psem Luksusowej kobiety, która ładuje cie straponem w czoko i nie tylko.
- Zamiast zniknąć z Internetu po tak upokarzających rzeczach i zacząć życie od nowa wróć i dalej rób patologie.
- Płacz i zgłaszaj posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że ludzie wytykają ci twoją mitomanie i sztukę nowoczesną, którą świadomie robiłeś.
- Pokaż wszystkich ( chociaż nikogo to nie obchodzi), że się zmieniłeś, ale tak naprawdę zmieniłeś tylko osrane gacie po weekendowej libacji.

Oczywiście opisałem to w wielkim skrócie.

Jemu sie wydaje, że robi nam wszystkim na złość, ale to on sam się ośmiesza każdym swoim wpisem i kozaczeniem, jaki to on nie jest, bo prawdę zna każdy, a jego zmiana tak jak wspomniałem to wymiana osranych gaci oraz lokalizacji, nic więcej.

Nadal mówi tak samo, zachowuje się tak samo, nawet pije tak samo, mitomani tak samo, kozaczy tak samo, z charakteru nic ani się nie zmienił, nawet tę swoją śmieszną nerke nosi jak jakiś osiedlowy diler. Nadal żyje w swoim mitomańskim świcie, gdzie jest wielkim raperem jeżdżącym AMG.
On nam chce udowodnić, że to my jesteśmy źli, ale przecież to on wrócił do nas, nie my do niego. To on reklamuje się na wykopie i zaprasza do swoich patologicznych streamów, zamiast ogarnąć życie z nową dziewczyną, to on jest uzależniony od "fejmu", on po prostu musi ten swój rudy łeb pokazać przed kamerą, bo inaczej padaczki dostaje.

Pozdrawiam Panią kurator i mam nadzieje, że Rafał K. nie namieszał pani w głowie tak, jak to ma w zwyczaju robić każdemu. Przypominam, że Rafał K. Niejednokrotnie bił swoją dziewczynę, miał odróbki, na które nie chodził i oczywiście propagował faszyzm oraz popierał czyny, do których się dopuścił Hitler i to, że był pod lekkim wpływem alkoholu, wcale go nie usprawiedliwia. Wszystko jest w internecie.

To mój ostatni post na temat tego człowieka, brzydzę się patologią i tym zakłamanym człowiekiem, który kłamie nawet, jak mówi dzień dobry. Mam nadzieje, że zniknie jak najszybciej z internetu, bo tutaj patologii nie tolerujemy.
#rafatus #patostreamy #patologia