Wpis z mikrobloga

@ThreeTree: nie rozumiem w czym problem, strajk kobiet ogłasza że TO JEST WOJNA, a jest płacz bo ktoś je bije ¯\_(ツ)_/¯

no nie wiem, ale według mojego rozeznania na wojnie generalnie giną ludzie, a co dopiero bicie kogoś
  • Odpowiedz
@kksu: ponieważ każdy katolik bezwzględnie musi podążać ścieżkami wytyczonymi przez dekalog i pokojowe nauczanie Chrystusa, a jak nie to jest hipokrytą i trafi go pierun siarcysty łognisty
  • Odpowiedz
@kksu wojna o prawa człowieka - wymierzona w miłościwie nam panującą partię totalitarną, a nie wojna z ludźmi co chcą zakazu, sprzeciw jest wobec TK, pisiorów, katofaszystowskiej ideologii, także hehe nie wojna z kibolami, nikt nie wychodzi na wojnę Polsko-polską, bo ktos się nie zgadza
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: kurde, nie wiedziałem, że na Kazimierza Wielkiego w okolicach tego przejścia na pasach jest jakiś kościół. Kiedy go postawili? To chyba jakiś kościół polowy czy coś, bo wczoraj go jeszcze nie było xD
  • Odpowiedz
@kksu: katolicy przecież uwielbiają jak jest wojna i jak okazania do #!$%@? się i rozlewu krwi. Tak już mają w tradycjach od czasów krucjat, czysta miłość, braterstwo i miłosierdzie. Pan Bóg lubi to ( )
  • Odpowiedz
@ThreeTree: no i co udowodniłeś tym zdjęciem? No i trudno popchnęli ją. Mam teraz płakać, bo jest kobietą?

Szkoda, że tak nie trąbicie o facetach, którzy stali pod katedrą, a najechali na nich z pałkami, nożem i gazem pieprzowym.

Beka z Was wszystkich - dzbanów z klubów i dzbanów z protestu
  • Odpowiedz