Wpis z mikrobloga

@ghostface: ten wybór był rok temu i w maju. To co proponujesz nie ma nic wspólnego z demokracją. Można się sprzeciwiać zaostrzeniu aborcji, by PiS to w sejmie po prostu wyprostował. Nawoływanie do rewolucji i nie wiem zlikwidowania PiS bo się nie podoba części społeczeństwa to jest już cyrk osób które wykorzystują te protesty by zrobić karierę polityczną lub o sobie przypomnieć jak lewica. Nic z tych głupkowatych postulatów nie przejdzie,
  • Odpowiedz
Ale nakaże wykonywanie poleceń Brukseli,


@wladyslaw-krakowski: bzdura, chociaż nie byłoby to nic złego, patrząc na debilizm Polaków.

zniszczy polską tożsamość,


Pusty slogan. Dodatkowo nie da się bardziej tego zniszczyć niż zrobili to faszyści z pis i konfederacji.

wyprzeda kapitał (zresztą pis też wyprzeda).


Kolejny pusty slogan neobolszewika.

Możesz sobie skrobać w Czecach, Niemczech gdzie chcesz.


Będę mógł też w Polsce jak zalegalizują.

ten wybór był rok temu i w maju. To
  • Odpowiedz
@ghostface:

bzdura, chociaż nie byłoby to nic złego, patrząc na debilizm Polaków.

Ja uważam lewaków za debili a nie życzę sobie mówienia tak o Polakach. Jak Ci się naród nie podoba i dla Ciebie to "debile" to won z granicę. Jak widzę że gdzieś przesiaduje patologia to do nich nie podchodzę i nie wchodzę do ich domu ich zwyzywać.

Pusty slogan. Dodatkowo nie da się bardziej tego zniszczyć niż zrobili to
  • Odpowiedz
@ghostface: klaunem jesteś ty bo nie rozumiesz jak to wszystko działa i obrażasz innych. Nikt nie zrobi teraz wyborów, ocknij się :)). Ja wiem że fajnie by było urządzać świat wg własnego "widzi mi się" ale to tak nie działa. PiSu nie bronie z chęcią wywalilbym ich od koryta, sam maszerowałem, ale mój głos i wielu innych to było za mało w każdych kolejnych wyborach by ich odsunąć. Jeśli przyspieszone to
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski:

Ja uważam lewaków za debili


Zgadnij kogo z tego wątku ja uważam za debila.

a nie życzę sobie mówienia tak o Polakach.


Wisi mi to.

Jak Ci się naród nie podoba i dla Ciebie to "debile" to won z granicę.


Sam spieprzaj za granicę, a nie zatruwasz kraj głupotą. Won.

Akurat polskiej tożsamości to nie zniszczyli.


Zniszczyli.

Bycie soyboyem w zagranicznej korpo w centrum Wawki to nie "tożsamość"


Boli cię,
  • Odpowiedz
@ghostface: a czy ludzie już nie wybrali kogo chcą? myślisz, że w razie wywołania wyborów wynik będzie inny? wiem, że PiS stosował całą moc państwa żeby wygrać i gdyby jej ich pozbawić to nie byliby tacy mocni ale społeczeństwo raczej się nie zmieniło tak drastycznie...
  • Odpowiedz
@merti: bo państwem rządzą służby, a nie plebejskie rewolucje, mają pieniądze i opanowane mechanizmy do tego jak dzielić ogłupiać polaków i jak wsadzać swoich. A jak przyjdzie jakaś opcja zdrowo-rozsądkowa, która będzie chciała zadbać o naród to nie pozwolą im się dostać do parlamentu.
  • Odpowiedz
@Atomus:

a czemu miałby się rozpadać osiołku?


Np. Gowin zobaczy, że PiS masowo traci poparcie i będzie chciał przejąć część ich elektoratu poprzez złagodzenie stanowiska o aborcji.
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski:

"wyprzedawanie majątku narodowego" to bolszewizm xD


Takie debilne hasła to jak najbardziej neobolszewizm.

Wyzywaj sobie kolegów ze squatu a nie porządnych obywateli.


Porządnych obywateli nie wyzywam, robię to gdy widzę frajera i durnia.
  • Odpowiedz