Wpis z mikrobloga

musiałem rozpalić w piecu (pokazuje), nałożyłem bluzę, otworzę od tego widza (oshee), ta pora żeby zjeść, wyrzucałem popiół różne rzeczy butelki nie butelki, jem dwie kanapki lepiej częściej jeść po trochu a nie rozciągnąć żołądek, rozmawiałem bardzo długo z Asią bo wzięła wolne żeby odpocząć, o pociąg pojechał towarowy, o z żółtym serem, Krzysztof dostał paczkę zakupy koszulki, dobrze Asia powiedziała bo ludzie się śmieją były wcześniejsze plany żeby zęby wstawić żeby prywaciarz poszukać zaczepy wkręcane zęby usunąć i nowe wstawić, będę robił lajty na zęby ciekawe ile będzie kosztować prywatnie trzeba zrobić, wczoraj byłem taki zakręcony, będę musiał papierosy kupić jedzenie mam, może jeansy założę ale dziś ciepło, wypiłem na pobudzenie, (otwiera okno i pokazuje), o wersalka nowa będzie ubrania poskładane mam
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - musiałem rozpalić w piecu (pokazuje), nałożyłem bluzę, otworzę od tego widz...

źródło: comment_1603889433tY1F7kx2vCA90cMMpeXEoX.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: No to jak ma zamiar implanty w całej paszczy wstawiać,lajt za lajtem będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmowa z tą całą Asia wygląda pewnie jak rozmowy z konduktorka,co on będzie jej robił
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz