Wpis z mikrobloga

Strajk Kobiet: Walczymy o wolność, żeby każdy miał wybór i robił co chciał, a nie decydowało za niego sumienie innych

Też Strajk Kobiet: nie możesz mieć dostępu do broni

Te dzbany mają postulat o walce z dostępem do broni. I to w jednym z najbardziej zdemilitaryzowanych krajów. Zamordyzm PiSu chcą zastąpić zamordyzmem lewackim, ot wielka zmiana.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #protest #bron
M.....k - Strajk Kobiet: Walczymy o wolność, żeby każdy miał wybór i robił co chciał,...

źródło: comment_16038826988hkbjKlwvytTSX4MhnjC8q.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie możesz mieć dostępu do broni


@Mr_kolek: ale fikołek, powiedz że chcesz awans i podwyżkę, to zasługuje na więcej niż 60 groszy

@Deska_o0: Gdzie fikołek? Przecież wkleiłem ci cytat z postulatów strajku kobiet.

@Maly_Jasio: Ograniczeniem jeszcze bardziej? Zresztą ja tu nie krytykuje poglądów bo każdy moze miec jakie chce, tylko hipokryzję.
  • Odpowiedz
@Minister_Vulva: żadnych przywilejów ani parytetów. Zdecydowanie przeciwko jestem adoptowaniu przez nich dzieci, przeciwko zawieraniu przez nich małżeństw. Ale dopuszczałbym zawieranie przez nich związków partnerskich, choćby po to żeby mogli się odwiedzać w szpitalu czy po sobie dziediczyć. Małżeństwo to jest słowo zarezerwowane dla faceta i kobiety i nie ma odstępstw.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Przed chwilą wyjaśniałem jakiegoś komunistę z neuropy, że prawdziwym celem lewicy nie jest obalenie pisu tylko walka o parytety i realizację ich komunistycznych wizji to moderator usunął mi komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WReich: Oni nawet nie udają, że zależy im na zmianie rządu. Będą dzielić ludzi bo chcą żeby na protest przychodzili tylko zindoktrynowani lewacy, komuniści, antifa i anarchiści, bo oni nie będą mieć oporów przed demolką miasta i próbą siły z władzą.
  • Odpowiedz
Strajk Kobiet po tym jak wygłosił swe "postulaty" tylko straci poparcie społeczne, czemu alternatywą dla PiS mają być ultra-lewicowe feministki.


@DonTadeo: przecież one nigdy nie doją do władzy w polsce. Żeby był środek musi być troche lewicy i troche prawicy, zrozumcie to wreszcie debile, wtedy te siły się równoważą. Jak wyjdziesz i zaczniesz negocjacje od pozycji centrum to nie wynegocjujesz nic. Trzeba tak robić żeby mieć jakiś margines do ustępstw.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Dobra, ale na poważnie - po jaką cholerę potrzebny wam dostęp do broni w Polsce? I co tam takie g---o przeszkadza skoro w całości chodzi o jedna rzecz - wykopanie pisu
  • Odpowiedz
A można być nie-lewakiem i nie-turbokatolem? Bardzo proszę taką partię polityczną o powstanie....


@Pantokrator: Potrzebujemy radykalnego centrum które nie będzie polegało na dialogu, tylko na walce z tymi skrajnymi z-----i.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Dorzuciłbym jeszcze delegalizację nazizmu i faszyzmu bez wymienienia komunizmu. No brawo co tam, że to za przeproszeniem jeden ch*j wiążący się z masowymi mordami nawet na kilka lat przez wyczynami Benito i Adolfa. Tylko pogratulować subiektywnej oceny zamiast wsadzić te trzy syfy do jednego wora.
  • Odpowiedz