Wpis z mikrobloga

6000 zielonych i niechcący 44x44 niebieskich, czyli powolutku zwiedzam sobie okolicę bliższą i dalszą w sposób nieco bardziej usystematyzowany.

https://www.instagram.com/metaxynarowerze/ jakby ktoś chciał oglądać co się dzieje w trakcie tych czy innych wypraw. Mógłbym wkleić link do Statshunters, ale niestety zabija większość przeglądarek...

#metaxynarowerze #kwadraty #rower
Pobierz
źródło: comment_1603876519H4tQ7fAHL0QvRNzuhw351N.jpg
  • 72
okolice jury ( ʖ̯)


@macjan_666: fajne miejsce, lubię.

i jak ogarniesz zbiornik Goczałkowicki skoro nie można tam pływać, masz jakiś plan?


@westu: może jakoś popływam (wymaga to raptem 2 wypłynięć po około 100m). Nie wiem prawdę mówiąc. Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i uwolni ten zbiornik (część udostępnili dla żaglówek).
nie uzywalem raczej stravy, glownie endomondo bylo grane
ale zalogowalem sie na statshunters i jakies stare aktywnosci z stravy mi pokazalo - trasy. tylko tych kwadratow nie ogarniam i nie widze

@metaxy:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@againcognito: dzięki ale to nie takie proste. Zaliczyć mogę sobie tylko te kwadraty które zaliczyłem siła własnych mięśni. Więc pływanie, rowerek wodny, kajak etc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman28: dawniej działał tapiriik który przenosił treningi z Endo na Strave ale chyba nadal popsuty. Wtedy byś mógł mieć już część zaliczone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman28: jeżeli to są nowe treningi to się pojawią niedługo. Możesz też klikać na taki ślad treningu i wybrać poprawę precyzji wymusisz wtedy szybsze zaliczenie. Jeżeli stare treningi to z lewego menu wybierasz activities i pobierasz stare