Wpis z mikrobloga

6000 zielonych i niechcący 44x44 niebieskich, czyli powolutku zwiedzam sobie okolicę bliższą i dalszą w sposób nieco bardziej usystematyzowany.

https://www.instagram.com/metaxynarowerze/ jakby ktoś chciał oglądać co się dzieje w trakcie tych czy innych wypraw. Mógłbym wkleić link do Statshunters, ale niestety zabija większość przeglądarek...

#metaxynarowerze #kwadraty #rower
metaxy - 6000 zielonych i niechcący 44x44 niebieskich, czyli powolutku zwiedzam sobie...

źródło: comment_1603876519H4tQ7fAHL0QvRNzuhw351N.jpg

Pobierz
  • 72
myślałem że ta dziura to pustynia


@Piotr--K: na razie jedyną dziurą, której nie mogę zrobić to Huta Katowice. A przez pandemię nie ma dni otwartych. Potem przystawi mi Zbiornik Goczałkowicki po którym nie wolno pływać, a kolejnym już na pewno nie do przeskoczenia miejscem jest poligon wojskowy w Nowej Dębie. Jeszcze na początku roku (zanim zacząłem się bawić w kwadraty) powiększyli teren poligonu.
@korkyx apka dzieli mapę na kwadraty o boku ok. 1,5km i zalicza kiedy po prostu Twój ślad przebiega przez powierzchnię danego pola. Czerwony - zaliczony, zielony (cluster) - największą grupa zaliczonych, stykających się kwadratów nie sąsiadującą z nie zaliczonym kwadratem; niebieski - po prostu największy kwadrat z zaliczonych kwadratów (ʘʘ)
Wszystko powyżej na podstawie śladów z stravy (można importować z innych apek do stravy)