Wpis z mikrobloga

@anonimowyrozmowca Niemal każda bazgroła na kościelnych murach jest podpisana trzema strzałkami albo A w kółku. Czarno-czerwone flagi i #!$%@? o rewolucji to też nic takiego. Rzeczywiście nie ma żadnej antify. Powtarzam nie ma żadnej antify XD

Prawda jest taka, że ci syfiarze robią krecią robotę.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: pomijając już kwestię od kiedy zarodek można uznać za człowieka to uważam, że usuwanie potencjalnie zdrowego w przyszłości człowieka to totalna skrajność i nieetyczne postępowanie. Jednak zdaję sobie sprawę, że są różne poglądy na ten temat. Pewnie jak długo będzie istniał świat tak długo te poglądy będą rozbieżne
@lone_sloane: przecież skrajna lewica i skrajna prawica istnieją i zakłamywaniem rzeczywistości jest negowanie tego
@Reepo: znowu wyzwiska
  • Odpowiedz
@Andreth: Ale gościu #!$%@?, byłem na wielu protestach, demonstracjach w roli obserwatora i praktycznie na każdej są. Albo jako manifestacja, lub kontrmanifestacja. Co prawda teraz ich nie widziałem, ale w Polsce są od dawien dawna
  • Odpowiedz
@Reepo: Troszkę źle to interpretujesz. PiS forsuje taką narrację to fakt, ale z perspektywy ludzi nazwijmy to neutralnych światopoglądowo to właśnie lewacy psują obraz protestów przez swoje ataki, niszczenie mienia itd.
  • Odpowiedz
@unick: Nawet święci kościoła katolickiego uważali, że dusza nie wstępuje w płód przy poczęciu. Co z resztą ze wszystkimi poronieniami, którymi kończy się średnio 1 na 6 z potwierdzonych ciąż? Należałoby tym płodom chyba pogrzeb wyprawić i przyjąć zasiłek pogrzebowy.
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: o ja cie piernicze( ͡° ͜ʖ ͡°) oceniasz mnie po awatarze? Tak, jest to Kim z boomboxem i jest bekowy dlatego sobie go wstawiłem XD
@TenTypZez: powstaje pytanie czy wolność oznacza dowolność? chyba trzeba przyjąć pewne ramy, granice człowieczeństwa?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Tylko, że społeczeństwo może być manipulowane przez różne grupy wpływu zarówno świeckie jak i religijne. Znalezienie złotego środka nie jest łatwe niestety.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Pojawiało się wiele głosów zarówno od oszołomów jak i od znamienitych umysłów. Wybór rodziców brzmi logicznie, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że trafiają się i wśród rzeczonych rodziców osoby odpowiedzialne jak i oszołomy. Niestety świat nie jest czarno-biały.
Fajnie by było zorganizować taką szeroką publiczna debatę żeby to wszystko usystematyzować bo właśnie te różnice rodzą konflikty i blokują rozwój społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@unick: no a wśród rządzących to już oszołomy się nie trafiają xD Cmon, nie wymyślisz żadnego argumentu, aby usprawiedliwić opinię, że rząd będzie lepiej wiedział, co zrobić w konkretnej sytuacji, niż rodzice i lekarz.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: tylko, że ja nie pisałem nic o rządzie bo tam same miernoty przecież siedzą bez szkoły XD, jestem absolutnym przeciwnikiem ingerencji rządu w życie prywatne
  • Odpowiedz