Wpis z mikrobloga

Czy gdybym zaczął teraz to zdążę przed zmianami w ubojce


@korbixon: teraz? czy Cie poyebalo? przecież jest środa, w dodatku październik, zaraz koniec roku, ogarnij się człowieku, miałeś szanse w styczniu, a przyszły rok jest nieparzysty także dopiero od 2022 jak już. Ale gwarancji nie dam że państwo Polskie będzie jeszcze istniało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ponc3k ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) czuje się zmotywowany bo już od kilku lat odkładam temat, a już mógłbym się cieszyć kolekcja w tym czasie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korbixon: Straszy, że będzie gorzej? To ja czekam aż opublikują UOBiA żeby świadomie się w to pchać xD Jedynie słyszałem plotki, że nie będzie trzeba wyrabiać startów w zawodach przy jednoczesnym braku możliwości noszenia załadowanej (ale to nie problem, w walizce można sobie przewieźć na strzelnicę).
@Ponc3k: Z terminem rozpoczęcia ubiegania się o pozwolenie to trollujesz, nie? xD Czy serio lepiej zacząć w jakimś przedziale czasu (np. ze
  • Odpowiedz
@MentorPL ja słyszałem, że policja chciałaby aby strzelcy sportowi mogli strzelać jedynie z broni klubowej ale może to tylko mokry sen xd chociaż w moim wypadku to musze się zapisać do klubu na początek :D
  • Odpowiedz